Forum służy wyłącznie jako archiwum. Nie można tworzyć nowych wątków i postów.
Tani hosting

Zlecę Migracja forum z PHPBB3 | Sprzężenie z procesorem płatności + Edycje Wordpress
sexting.pl Offline
Użytkownik

Liczba postów: 1
Reputacja: 0
Post: #1
Migracja forum z PHPBB3 | Sprzężenie z procesorem płatności + Edycje Wordpress 21-01-2018 19:54
[font=Roboto, "Helvetica Neue", Helvetica, Arial, sans-serif]C[/font]
Cześć!


Ok. roku temu stworzylem stronę opartą na WP połączoną z forum na PHPBB3. Celem serwisu jest stworzenie miejsca, w którym polscy użytkownicy mogą wymieniać się swoimi nickami na Snapchacie w celu sextingu. Aktualnie doszedłem do momentu, w którym zyskałem odpowiednią widoczność w Google i chcę przetestować pomysł pod kątem jego dochodowości. Nawiasem mówiąc tego PHPBB3 dosyć obecnie żałuję.

Witryna oferuje usługę, która aktualnie dostępna jest za darmo. Po rejestracji użytkownik ma pełny dostęp. Chciałbym wdrożyć procesor płatności, płatność miałaby odbywać się przelewem lub SMS (Możliwe, że staniemy przy samym SMS, w zależności od opłacalności/warunków)- czyt. użytkownik zyskuje dostęp rejestrując się, ale najpierw musi zapłacić. 
 
Poszukuję specjalisty / firmy, która:
- dokona migracji forum z PHPBB3 na skrypt... no właśnie... taki, który będzie współpracował z procesorem płatności, uniemożliwiając do niego dostęp przed zapłaceniem. Na prv mogę podać przykładową stronę konkurencji, która prowadzi zbliżony model,
- (mile widziane, znacznie przyspieszy działania) miała do czynienia z procesorami płatności i jest w tym temacie w stanie doradzić odpowiednią firmę, która zapewni obsługę płatności.
 
Nie wymagam dostosowania pod kątem SEO. Dokonam niezbędnych edycji. Ważne, żeby sam skrypt forum był w miarę możliwości SEO-friendly. 
 
Współpraca miałaby odbyć się w taki sposób, że zostanie postawiona developerska wersja nowego forum. Po jej ukończeniu chciałbym dokonać edycji pod kątem SEO, przenieść forum pod poprzedni URL, dać 301 na kategorie. W zasadzie tyle. Cenowo nie będę bardzo wybredny. Priorytet stanowi profesjonalne wykonanie stabilnie działającego forum sprzężonego z procesorem. Jestem otwarty na propozycje Zleceniobiorcy. To znaczy, że jeśli uznasz, że masz lepszy pomysł na osiągnięcie zamierzonego efektu, będę otwarty na jego przedyskutowanie. 
 
Czy jest tu ktoś kto byłby pewien profesjonalnego podjęcia się tematu lub możecie kogoś/jakąś firmę w tej kategorii polecić?
 
Link do serwisu: http://sexting.pl/
Kontakt: sextingpl@gmail.com
 
Dzięki z góry!
Pozdrawiam!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-01-2018 19:59 przez sexting.pl.)
Cytuj
Diabeł Online
Użyszkodnik


Liczba postów: 777
Reputacja: 666


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości