Tani hosting

Zarabianie na linkach
cerber07 Offline
Użytkownik

Liczba postów: 2
Reputacja: 0
Thumbs Up Zarabianie na linkach 11-03-2017 20:41
Hej,

od 2 miesięcy używam skracacza AdHy.pe i pomyslałem, że może ktoś z was będzie zainteresowany. 
Główne zalety:
-stawka minimalna 1.6$ (chyba najwyższa na rynku)
-stawki "avarage" podane na stronie są faktycznie naliczane
-wypłaty robią 2 raz w miesiącu (sam już dostałem 3), na ich profilu FB jest duza lista dowodów wypłat
-piszą, że nia ma limitu na IP ale ciężko mi to sprawidzić
-tool "mass shrinker" ma opcje wrzucenia kilku linków pod jeden skrócony link
-jest też tool to integracji całej strony, który z automatu obsługuje zewnętrzne lub wewnętrzne linki
-linki są zabezpieczone captcha więc czas życia linków do filehostinów jest znacznie dłuższy

Link: http://adhy.pe
Ref link: http://adhy.pe/r/5i
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-03-2017 20:42 przez cerber07.)
Diabeł Online
Użyszkodnik

Liczba postów: 777
Reputacja: 666
mariano88 Offline
Użytkownik

Liczba postów: 3
Reputacja: -4
RE: Zarabianie na linkach 12-03-2017 00:33
a my w łaski nikogo nie wchodzimy tylko na akcji użytkownika, który wie co chce zrobić dostajemy np. % zysków od transakcji i to w $ nie ciułamy po dolarze po dwa raz na miesiąc, ale dochody się kręcą każdego dnia i to w takich sumach, których ty nawet przez miesiąc w pracy nie zgarniesz.
cerber07 Offline
Użytkownik

Liczba postów: 2
Reputacja: 0
RE: Zarabianie na linkach 12-03-2017 12:24
(12-03-2017 00:33)mariano88 napisał(a):  a my w łaski nikogo nie wchodzimy tylko na akcji użytkownika, który wie co chce zrobić dostajemy np. % zysków od transakcji i to w $ nie ciułamy po dolarze po dwa raz na miesiąc, ale dochody się kręcą każdego dnia i to w takich sumach, których ty nawet przez miesiąc w pracy nie zgarniesz.
Czasami jak się nie ma nic mądrego do powiedzenia, to lepiej milczeć.
atp Offline
Użytkownik

Liczba postów: 33
Reputacja: 3
RE: Zarabianie na linkach 12-03-2017 20:42
Ja się w ogóle zastanawiałem czy to po polsku jest napisane Wink

designbox.pro - tworzenie stron www  |  ojczysko.pl - osobisty blog
mariano88 Offline
Użytkownik

Liczba postów: 3
Reputacja: -4
RE: Zarabianie na linkach 13-03-2017 09:53
(12-03-2017 12:24)cerber07 napisał(a):  
(12-03-2017 00:33)mariano88 napisał(a):  a my w łaski nikogo nie wchodzimy tylko na akcji użytkownika, który wie co chce zrobić dostajemy np. % zysków od transakcji i to w $ nie ciułamy po dolarze po dwa raz na miesiąc, ale dochody się kręcą każdego dnia i to w takich sumach, których ty nawet przez miesiąc w pracy nie zgarniesz.
Czasami jak się nie ma nic mądrego do powiedzenia, to lepiej milczeć.
a ty cerber jak nie masz nic mądrego ludziom do zaoferowania to nie naganiaj do czegoś na co szkoda czasu - taki jest twój pikny sposób zarabiania psich pinidzy.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości