Forum służy wyłącznie jako archiwum. Nie można tworzyć nowych wątków i postów.
Tani hosting

Współpraca AdvertForum.Eu Pr=4 - Forum Reklamowe - Wymiana Linkiem
Letniak Offline
Użytkownik

Liczba postów: 59
Reputacja: 0
RE: AdvertForum.Eu Pr=4 - Forum Reklamowe - Wymiana Linkiem 26-03-2012 22:14
Ja swoje pięć gorszy dołożyłem wcześniej na początku. Wczoraj tam wszedłem nie po to, żeby się zareklamować ale po to, że lubię oglądać nowe witryny w sieci, zarazem jestem z natury ciekawski. Wchodzę w dział reklama stron " pacze Smile " a tam krytyka z góry na dół a szczerze, strony były niczego sobie.

Zacytuje tutaj coś:

To jest reklama Twojej strony:
Cytat:Razem ze znajomymi chcemy stworzyć bazę piosenek / teledysków, tak aby każdy z was w dowolnej chwili mógł wejść i sobie posłuchać piosenek które albo już zna albo dopiero pozna dzięki naszej stronie.

http://teledyskomania.pl

A to są opinie Twoje, albo znajomych administratorów/moderatorów na temat stron ze skryptu TenTego.

1.
Cytat:Ohhh...

Nie wchodzę nawet

2.
Cytat:Dużo takich serwisów więc nawet nie wchodzę. Kopia demotów itd.

3.
Cytat:Wszedłem, zobaczyłem, wyszedłem.

Przesiedziałem na stronie 2,5sekundy.
Kolejna strona typu demoty,kwejk,chamsko,wikary,kiep,mistrzowie i tak w nieskończoność mogę wymieniać. Bez przyszłości tyle.

Nie chce mi się dalej wymieniać bo to nie ma sensu, ale taka jest Twoja opinia na 90% stron www u Ciebie!

Człowieku, weź zastanów się co zakładasz i w jakim celu
Przecież to nie jest dział pochwal się stroną i usłysz opinię tylko Reklama stron.

Moim zdaniem, zakładasz coś żeby zaistnieć w sieci a tak na prawdę jest to sprzeczne. Możesz sobie pomyśleć co chcesz, ale założyć forum na darmowym skrypcie i podstawowym szablonie - wyśmiać kogoś kto mimo, że korzysta z darmowego skryptu ale chociaż stara się przyłożyć do layoutu to jest żenada.

Nie chce mi się pisać bo czasu nie mam jutro do pracy wstać trzeba.
Więc powodzenia Ci życzę.

ps. przepraszam jeśli są jakieś błędy ale nie chce mi się tej literaturki czytać i sprawdzać
Diabeł Online
Użyszkodnik

Liczba postów: 777
Reputacja: 666
klocek Offline
Administrator

Liczba postów: 3,044
Reputacja: 314
RE: AdvertForum.Eu Pr=4 - Forum Reklamowe - Wymiana Linkiem 27-03-2012 16:26
Tutaj nie opiniujemy - to bazarek.
WWW Cytuj
L3oN Offline
Zbanowany

Liczba postów: 126
RE: AdvertForum.Eu Pr=4 - Forum Reklamowe - Wymiana Linkiem 27-03-2012 19:24
Prosiłbym o oczyszczenie tematu ze zbędnych postów
Letniak Offline
Użytkownik

Liczba postów: 59
Reputacja: 0
RE: AdvertForum.Eu Pr=4 - Forum Reklamowe - Wymiana Linkiem 27-03-2012 20:32
Nie ma oczyść, niech każdy wie co się tam dzieje.

Pozdrawiam, @klocek jeśli uważasz za słuszne warn dla mnie to trudno, ale musiałem swoją opinię zostawić, ponieważ irytuje mnie zachowanie tamtej administracji.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości