Forum służy wyłącznie jako archiwum. Nie można tworzyć nowych wątków i postów.
Tani hosting

wrzuty na fanpage gorsze na poczatku miesiaca.
el pajaco Offline
Donator TenTego 2.x

Liczba postów: 85
Reputacja: 2
wrzuty na fanpage gorsze na poczatku miesiaca. 08-04-2013 15:36
czescWink

czy to tylko moje spostrzezenie czy wam tez tak sie wydaje, ze wrzuty na fanpage na poczatku miesiaca maja mniejsze "wyjscie"?. 3 ostatnie miesiace tak bylo i teraz mam tak samo, ze po wrzucie na moj fanpage widze wyraznie mniejszy wzrost ruchu na stronie. W styczniu, lutym i marcu bylo tak samo i po tyg/dwóch wracało do normy.

Czekam na wasze opinieSmile
Diabeł Online
Użyszkodnik

Liczba postów: 777
Reputacja: 666
Leśny Offline
Moderator

Liczba postów: 446
Reputacja: 59
RE: wrzuty na fanpage gorsze na poczatku miesiaca. 08-04-2013 15:43
Ogólnie fanpejdże straciły na swojej mocy i nie mówię tu tylko o zasięgu i widoczności postów. Po prostu co raz mniej ludzi wchodzi we wrzucane linki, to wszystko już się znudziło. A jak fanpejdż jest typowym śmietnikiem gdzie są tylko wrzucane linki do stron to już w ogóle aktywność spada prawie do zera.

Btw masz swoje pejdże czy kupujesz reklamy u innych? Bo z tym kupnem tez co raz gorzej, większość z nich to zaspamowane śmietniki, a w skrajnych przypadkach siedziby gimbusów gdzie linki, oznaczenia i inne pierdoły są wrzucane co 2 minuty i w takim wypadku kupowanie tam czegokolwiek mija się totalnie z celem.

[Obrazek: sig.png]
A z hostingów, polecam MyDevil.net - wydajny i niezawodny
IOR0J0R30H - kod na 20% zniżki
el pajaco Offline
Donator TenTego 2.x

Liczba postów: 85
Reputacja: 2
RE: wrzuty na fanpage gorsze na poczatku miesiaca. 08-04-2013 15:57
Znaczy ja rozumiem o co Ci chodzi, ale tu mowie o schemacie taki co sie powtarza od paru miesiecy co miesiac i mam nadizeje, ze w tym miesiacu rowniez zskoczy. Założmy od 1/2/3 dnia miesiaca przez tydzine poltora jest lipa a pozniej wraca do lepszej formy. Mam swoj fanpage. Wiem o czym mowisz z tymi postami - 2 lata temu fanpage 8 tys. fanów robił po 300-400 onlineSmile przynajmniej w moim przypadku bez zadnych tam hakow Smile na tym sie wybil kwejk bo mial mega fanpage(z 700 800k) i podejrzewam, ze jedna wrzuta mogla robic po kilka tysiecy online. No, ale wracajac do pytaniaBig Grin czy ktos zauwazyl to co ja Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-04-2013 15:57 przez el pajaco.)
Leśny Offline
Moderator

Liczba postów: 446
Reputacja: 59
RE: wrzuty na fanpage gorsze na poczatku miesiaca. 08-04-2013 16:00
Raczej nie, nigdy czegoś takiego nie zauważałem, może po prostu przypadek, albo ludziom mniej spasowały wrzuty.

[Obrazek: sig.png]
A z hostingów, polecam MyDevil.net - wydajny i niezawodny
IOR0J0R30H - kod na 20% zniżki
elempl Offline
Super Premium :)

Liczba postów: 665
Reputacja: 30
RE: wrzuty na fanpage gorsze na poczatku miesiaca. 08-04-2013 20:13
Ja obserwuję od początku kwietnia osłabienie mocy wrzutek na FP - i z pewnością nie jest to wina EdgeRank gdyż jest on wysoki, a FanPage jest zadbany - podejrzewam, że mogą mieć na to wpływ najbliższe zmiany na Facebooku czyli spodziewany nowy Feed - jeśli dobrze zrozumiałem jego idee może to odcisnąć jeszcze większe piętno na FP bo wszystkie posty z FP mają być w osobnym strumieniu...

pożyjemy zobaczymy Smile

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości