Forum służy wyłącznie jako archiwum. Nie można tworzyć nowych wątków i postów.
Tani hosting

uzyteczna org na allegro...
Kapitan Offline
I'm the one who knocks

Liczba postów: 490
Reputacja: 46
uzyteczna org na allegro... 09-01-2015 15:30
hmm 50 tyś. zysku miesięcznie? co sądzicie?

http://allegro.pl/gigantyczna-uzyteczna-...89685.html

Pozdrawiam!
Diabeł Online
Użyszkodnik

Liczba postów: 777
Reputacja: 666
dawidowww Offline
TenTego Premium

Liczba postów: 67
Reputacja: 5
RE: uzyteczna org na allegro... 09-01-2015 16:11
Jak dla mnie to aplikacja już nie hula tak jak na początku, fanpage wydoił ile się dało i już wie, że ruch taki nie wróci to chce sprzedać. Dlaczego tak myślę? Bo jak by była szansa na utrzymanie takiego ruchu to by nie sprzedawał. Nakład pracy nieduży a pieniądze bardzo duże. No chyba, że "sytuacja życiowa" go do tego zmusiła... Smile

edit: może wystraszył się spadku rpm po świętach?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-01-2015 16:13 przez dawidowww.)
abelabel2 Offline
Nie znam się

Liczba postów: 184
Reputacja: 9
RE: uzyteczna org na allegro... 09-01-2015 16:19
o kur#a Big Grin Big Grin Big Grin
dobra cena xD

: )
elempl Offline
Super Premium :)

Liczba postów: 665
Reputacja: 30
RE: uzyteczna org na allegro... 09-01-2015 21:49
dochody absolutnie rzeczywiste, jednak gdyby ruch był bardziej wartościowy i nie był zdominowany przez gimbazę oraz nie wynikał w dużej mierze ze spamu na FB to przy tej ilości odwiedzin miesięczny dochód kształtowałby się na poziomie 100-150 tyś zł minimum.
Gdyby te zaplecza FP o których pisze były również "pełnowartościowe" to przy takiej ilości realnych - zainteresowanych fanów mógłby generować na spokojnie 300-400 tyś zł. miesięcznie dochodu z samego AdSense...

Dlaczego sprzedaje?
w mojej ocenie nie wynika to z "sytuacji życiowej" tylko czystego biznesowego wyrachowania...tyle w temacie.

ps. dawidowww w pierwszej części swojego posta również częściowo ma rację.

Nie podoba Ci się mój post? Nie czytaj! Żyjesz w wolnym kraju i nikt Cię do tego nie zmusza! Big Grin
Więc nim odpiszesz coś głupiego zluzuj gumę w majtkach, weź 10 głębokich oddechów, zamknij przeglądarkę, zjedz marchewkę i wypij sok z biedronki.Jeśli jeszcze masz ochotę coś odpisać przemyśl to 2 razy!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-01-2015 22:01 przez elempl.)

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości