Tani hosting

Twitter problem
Quik Offline
Administrator

Liczba postów: 739
Reputacja: 85
RE: Twitter problem 07-03-2016 22:37
Przeklejam z PW:

Zrozum to, że problem leży po Twojej stronie - prawdopodobnie DNSów. To nie jest problem serwerowy a związany z klientem. Ja osobiście wszedłem i działa wszystko w porządku. Prosiłem Cię, żebyś podzielił się z innymi użytkownikami linkiem i żeby oni wypowiedzieli się czy też mają ten problem. Zbadałem to na wszelkie możliwe sposoby i nie widzę problemu - wszystko działa.

I dodaję:
Problem, który opisujesz występuje w trakcie wczytywania strony TYLKO u Ciebie. Prosiłem Cię, żebyś udostępnił swoją wersję dla naszej społeczności i będą mogli się określić. Tak jak napisałeś: Strona zatrzymuje się przy wczytywaniu strony (stąd Łączenie się z cdn.api.twitter.com) i ten problem występuje po stronie klienta - providera - DNSów. Nie możemy ponosić odpowiedzialności za problemy na drodze komunikacji klient - serwer. Jeżeli chcesz się tego pozbyć to usuń z szablonu WSZYSTKIE elementy związane z widgetem twittera:
Kod PHP:
<div class="twitter">Twitter</div
z plików /_themes/default/index.php , waiting.php, img.php, search.php

Jeżeli to nie pomoże to wyrzuć z footer.php 
Kod PHP:
<script src="<?php echo $page->host().'_js/social-likes.min.js'; ?>"></script> 

Pomogliśmy? Uszanuj to i nie usuwaj stopki!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-03-2016 22:38 przez Quik.)
WWW Cytuj
Diabeł Online
Użyszkodnik

Liczba postów: 777
Reputacja: 666
TYGRYSEX Offline
TenTego Premium

Liczba postów: 16
Reputacja: 0
RE: Twitter problem 08-03-2016 21:28
Dziękuję - usunę - dam znać czy pomogło...

TEN TEGO PREMIUM Cool
czitoos Offline
TenTego Premium

Liczba postów: 34
Reputacja: 2
RE: Twitter problem 09-03-2016 11:20
(07-03-2016 22:14)TYGRYSEX napisał(a):  Zapewniam że nic na niej nie ma. Bo oczywiście od początku jest jakiś problem ze skryptem. Co adres zmieni skoro nic więcej się z niej nie dowiecie? Nie zna przyczyny autor / administrator skryptu wiec jestem w czarnej d... i tak sobie strona będzie wisieć...
Wiem że niektórzy chcieli by pomóc za co dziękuję. Ale ja chciałbym żebym dostał jakąś rekompensatę za koszt który poniosłem wydając pieniądze na skrypt który u mnie przestał działać bez żadnej ingerencji mimo że firma hostingowa zrobiła wszystko żeby strona ruszyła. A po jakimś czasie sama się wyj...ła. Mam gdzieś ten skrypt i nie chcę z niego korzystać - tyle że pieniądze wyrzuciłem w błoto...

Grochem o ścianę. Podaj adres człowieku, po co się rozpisujesz. Podaj adres i tyle. Podaj adres wszyscy sprawdzimy czy u nas działa.

Świat Słów - Ubierz to w słowa
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-03-2016 11:21 przez czitoos.)
TYGRYSEX Offline
TenTego Premium

RE: Twitter problem 23-03-2016 21:21
Nie tylko u mnie jest ten problem... I to wynika ze zmiany na twitterze. Nie wierzę że u nikogo innego błąd nie występuje...

https://www.google.pl/?gws_rd=ssl#q=prob...pi.twitter

Zmienił coś twitter - twórcy powinni dostosować skrypt do nowego buttona twittera a nie kazać mi wywalać widget twittera...
Kupiłem skrypt - jest bezużyteczny. I czekam na rozwiązanie nawet po stronie hostingu i nic...

TEN TEGO PREMIUM Cool
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-03-2016 21:37 przez TYGRYSEX.)
TYGRYSEX Offline
TenTego Premium

RE: Twitter problem 24-03-2016 18:49
Podmieniłem wtyczkę js na nowszą wersję niż ta którą zastosowaliście. Wygląda na to że pomogło. Mam nadzieję że na stałe.

Przyznaję też racje że na różnych maszynach strona się różnie zachowywała. Zacząłem podejrzewać już nie tyle wersje różnych przeglądarek ale nawet dostawcę internetu... Problem pojawia się na kilku forach i nikt do końca nie wie co jest grane z wtyczką twittera...

TEN TEGO PREMIUM Cool
milko Offline
TenTego Premium

Liczba postów: 7
RE: Twitter problem 18-05-2017 19:00
(28-02-2016 22:17)Quik napisał(a):  Niestety jesteś jedyny. Zobacz na demo - działa. Mam kilka stron wykorzystujących ten widget i też działa. Sprawdzałeś czy na innych urządzeniach się ładuje?
Chyba mam ten sam problem, sprawdzisz quik? adres na PW 

Cytat:https://cdn.api.twitter.com/1/urls/count...5130661248

Cytat:Failed to load resource: net::ERR_NAME_NOT_RESOLVED

yoloselfie.pl/:1 Refused to execute script from 'http://share.yandex.ru/gpp.xml?url=http%3A%2F%2Fyoloselfie.pl%2Fimg%2F247%2Fpokazuje-sowe-ci-%2F&_=1495130661249' because its MIME type ('application/json') is not executable, and strict MIME type checking is enabled.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-05-2017 19:04 przez milko.)
Quik Offline
Administrator

Liczba postów: 739
Reputacja: 85
RE: Twitter problem 19-05-2017 07:20
Zaktualizuj social-likes.min.js tak jak to przedstawiłem w tym wątku:

http://forum.sruu.pl/t-dlugie-ladowanie?...3#pid46473

Pomogliśmy? Uszanuj to i nie usuwaj stopki!
WWW Cytuj
milko Offline
TenTego Premium

RE: Twitter problem 19-05-2017 07:32
(19-05-2017 07:20)Quik napisał(a):  Zaktualizuj social-likes.min.js tak jak to przedstawiłem w tym wątku:

http://forum.sruu.pl/t-dlugie-ladowanie?...3#pid46473

próbowałem to robić i było to samo. Można to jakoś całkowicie usunąć? + te ikonki facebook twitter google? 

EDIT: Zaktualizowałem jeszcze raz, ale teraz mam inny błąd - Chyba chodzi o skrypt wyswietlający cookie. Moglbys zobaczyć na strone czy mam racje?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-05-2017 07:44 przez milko.)
milko Offline
TenTego Premium

RE: Twitter problem 19-05-2017 16:39
Cytat:
[font=Consolas, "Lucida Console", "Courier New", monospace]theme.js:9 [/font]
[font=Consolas, "Lucida Console", "Courier New", monospace]Uncaught TypeError: $(...).babylongrid is not a function
at theme.js:9
at dispatch (jquery.min.js:3)
at r.handle (jquery.min.js:3)[/font]
Usunąłem całkowicie te przyciski facebook, twitter itd ale dalej mam taki błąd Sad  i czasami sie nie ładują obiekty Sad 
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-05-2017 16:39 przez milko.)

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości