Tani hosting

Swaqqo Offline
TenTego Premium

Liczba postów: 3
Reputacja: 0
TOP 29-03-2017 11:58
Witam, 
Ostatnio bawiłem się trochę modyfikacją do darmowej wersji TT wyświetlającej TOP.
Wszystko mi działa, tylko wyświetlanie sortuje się według Bóg jeden wie czego :x
Kod:
if($where > 0) $query = mysql_query("SELECT img.*, user.user as owner_name, cat.name as cat_name FROM tentego_img AS img LEFT JOIN tablicacms_users AS user ON user.id = img.owner LEFT JOIN tentego_img_cat AS cat ON cat.id = img.cat WHERE img.`is_waiting` LIKE ".$where.$cat."  INNER JOIN tentego_img_vote ON tentego_img.id = tentego_img_vote.object_id GROUP BY tentego_img_vote.object_id ORDER BY SUM ( (CASE WHEN tentego_img_vote.vote = '0' THEN '-1' ELSE '1' END) ) DESC LIMIT ".$page.",".$objPerPage);

Z tego co wiem, problem leży w tym zapytaniu do bazy, tylko nie wiem jak poprawić wynik 'case' by przeprowadziło dla każdego elementu działanie sprawdzajace, a potem posortowało według wyników.
Zastanawiałem się, czy nie łatwiej będzie dodać do bazy danych kolejne pole, i skryptowi przy dodawaniu głosów nakazać modyfikacje zawartości przez zwiększenie/zmiejszenie wartości, a w tym odwołaniu do bazy zmienić wtedy sortowanie na po kolumnie tentego_img.vote.votetotal.
Ktoś ma pomysły? 
Chętnie udostępnię dalej, jak uda się to ogarnąć do końca Smile
Pozdrawiam
Diabeł Online
Użyszkodnik

Liczba postów: 777
Reputacja: 666
maksww Offline
TenTego Premium

Liczba postów: 15
Reputacja: 2
RE: TOP 08-05-2017 21:30
Robiłem wcześniej też taką modyfikacje, jakoś tam działa zobacz sobie 
http://forum.sruu.pl/t-top-do-wersji-premium
Tylko usuń z plików kod do reklamy który i tak nie działa Tongue zapomniałem usunąć jak wrzucałem pliki Big Grin
WWW Cytuj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości