Tani hosting

Telefony
phost Offline
Pomocnik

Liczba postów: 560
Reputacja: 47
RE: Telefony 12-09-2016 21:55
(12-09-2016 10:26)Kreator napisał(a):  Gdzie widzisz spinę w moim poście? Zwrócenie uwagi na błędne rozumowanie to "spina"? Pokolenie bezstresowego wychowania właśnie tak reaguje na kogoś kto ich neguje, jak nie mają racji.

50 lat to było takie zobrazowanie jak stare są powtarzane mity o telefonach (w dzisiejszych czasach niestety wszystko trzeba tłumaczyć), a jak już chcesz być taki elokwentny to telefony owszem były w Polsce 50 lat temu, a nawet dalej. Zabawne jak ignoranci mają dużo do powiedzenia...

Chyba, że telefon to dla Ciebie tylko telefon komórkowy Smile

PS: Ciekawe jak ten ogarnięty informatyk może mi podsłuchać telefon.
Mnie bardziej zastanawia skąd miałby dostęp do sieci w jakiej masz nr, potężną satelitę z zajebistym cusiem do wyłapywania sygnału sieci wraz z danymi przesyłanymi sygnałem, potężną maszynę do dekodowania sygnału, kolejną potężną maszynę by ten sygnał odczytać. To musi zajebiście ogarnięty informatyk x]

Diabeł Online
Użyszkodnik

Liczba postów: 777
Reputacja: 666
math90 Offline
TenTego Premium

Liczba postów: 90
Reputacja: -1
RE: Telefony 13-09-2016 12:30
(12-09-2016 10:26)Kreator napisał(a):  Gdzie widzisz spinę w moim poście? Zwrócenie uwagi na błędne rozumowanie to "spina"? Pokolenie bezstresowego wychowania właśnie tak reaguje na kogoś kto ich neguje, jak nie mają racji.

50 lat to było takie zobrazowanie jak stare są powtarzane mity o telefonach (w dzisiejszych czasach niestety wszystko trzeba tłumaczyć), a jak już chcesz być taki elokwentny to telefony owszem były w Polsce 50 lat temu, a nawet dalej. Zabawne jak ignoranci mają dużo do powiedzenia...

Chyba, że telefon to dla Ciebie tylko telefon komórkowy Smile

PS: Ciekawe jak ten ogarnięty informatyk może mi podsłuchać telefon.
I znowu się spinasz? Daj odpocząć hemoroidom, bo może Twoje rozumowanie jest błędne?! Dla wyjaśnienia Ci postu, napiszę że POST WYŻEJ; Post: #3, był z przekąsem! I daj już sobie spokój z tym wymądrzaniem... Wink
Kreator Offline
TenTego Premium

Liczba postów: 11
Reputacja: 0
RE: Telefony 13-09-2016 12:46
Nie masz argumentów więc zaczynają się wyzwiska. Typowe dla ludzi ułomnych.

Cytat:Daj odpocząć hemoroidom, bo może Twoje rozumowanie jest błędne?!

Czemu z góry zakładasz, że ktoś jest takim samym ignorantem jak ty? (kolejna cecha ludzi z niskim iq) 

Pokaż mi jakieś argumenty, że nie mam racji bo jak narazie to ja pokazałem, że nie masz pojęcia o temacie w który się włączasz.

Nie odpisuj dla swojego dobra bo już ostatecznie się skompromitowałeś Big Grin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-09-2016 12:58 przez Kreator.)
math90 Offline
TenTego Premium

Liczba postów: 90
Reputacja: -1
RE: Telefony 13-09-2016 13:17
(13-09-2016 12:46)Kreator napisał(a):  Nie masz argumentów więc zaczynają się wyzwiska. Typowe dla ludzi ułomnych.

Cytat:Daj odpocząć hemoroidom, bo może Twoje rozumowanie jest błędne?!

Czemu z góry zakładasz, że ktoś jest takim samym ignorantem jak ty? (kolejna cecha ludzi z niskim iq) 

Pokaż mi jakieś argumenty, że nie mam racji bo jak narazie to ja pokazałem, że nie masz pojęcia o temacie w który się włączasz.

Nie odpisuj dla swojego dobra bo już ostatecznie się skompromitowałeś Big Grin
Kompromitujesz się tylko Ty, gdyż w mojej wypowiedzi nie ma ani jednego wyzwiska, ani wulgaryzmu. Nikogo nie obrażałem w przeciwieństwie do Ciebie. Może cofnij się do podstawówki, tam uczyli poprawnej i kulturalnej polszczyzny. Ops przepraszam, Ty faktycznie jesteś jeszcze w podstawówce, więc nie mogę nazwać Cię chamem i prostakiem (bo jak na razie to tylko to pokazałeś w tych kilku postach na forum) bo jeszcze się uczysz życia. Właśnie tym się różnimy, że nie zarażam głupimi wyimaginowanymi poglądami na świat gimnazjalisty o profilu psychologicznym mitoman / narcyz. Tak że daruj sobie te kolejne uwagi smarkaczu.
Kreator Offline
TenTego Premium

Liczba postów: 11
Reputacja: 0
RE: Telefony 13-09-2016 14:26
Cytat:Kompromitujesz się tylko Ty, gdyż w mojej wypowiedzi nie ma ani jednego wyzwiska, ani wulgaryzmu.

Cytat:I znowu się spinasz? Daj odpocząć hemoroidom,

Wyzwiska to nie tylko wulgaryzmy. Sugerujesz, że mam jakieś "spiny" i hemoroidy. Dzieci co się bawią u mnie przed domem ciągle powtarzają słowo "spina".

Cytat:Nikogo nie obrażałem w przeciwieństwie do Ciebie. 

A ja niby kogo obraziłem? Szanownego rozpieszczonego jegomościa dla którego każde zwrócenie uwagi na powtarzanie mitów to obraza i spina Big Grin

Cytat:ięc nie mogę nazwać Cię chamem i prostakiem (bo jak na razie to tylko to pokazałeś w tych kilku postach na forum)