Forum służy wyłącznie jako archiwum. Nie można tworzyć nowych wątków i postów.
Tani hosting

Szukam Strona reklamująca firmę, na czym?
past3rz Offline
Użytkownik

Liczba postów: 4
Reputacja: 0
Post: #1
Strona reklamująca firmę, na czym? 26-10-2017 17:29
Witam serdecznie.

Zastanawiam się nad stworzeniem swego rodzaju strony internetowej reklamującej moją działalność gospodarczą, i tu trzeba by zaznaczyć, że działalność którą prowadzę nie dotyczy w żaden sposób internetu. Ma to być tylko i wyłącznie swego rodzaju wizytówka firmy, na której będę w stanie stworzyć kilka artykułów, które wyjaśnią różne aspekty mojej działalności w języku polskim i angielskim.

Bardzo mi się podoba strona, która mieści się pod adresem mu-design.lu

Ważny jest dla mnie atrakcyjny wygląd, ale również optymalizacja pod kątem pozycjonowania oraz integracji z takimi serwisami społecznościowymi jak Facebook i Linkedin.

Wydaje mi się, że należałoby zacząć od wyboru jakiegoś CMSu, który spełni moje oczekiwania, a później zlecić stworzenie szaty graficznej, czy tak?

Jeżeli tak, to który CMS wybrać? A może nie CMS? Może coś innego? Mam pewną koncepcję tego co ma się mieścić na stronie, ale jeszcze nic konkretnego. Może najpierw należałoby dokładnie zaplanować co (jakie podstrony / artykuły) chcę, żeby mieściły się na stronie, a dopiero później zastanawiać się nad systemem w którym do umieszczę. Definitywnie chciałbym mieć możliwość w łatwy sposób sam dostosować ilość podstron / artykułów które będą na stronie, dlatego też myślę o jakimś darmowym systemie CMS o budowie modułowej, który posiada wokół siebie stosunkowo dużą społeczność, dzięki której będę w stanie samemu lekko modyfikować moją stronę. Jak już wspomniałem mam pewną koncepcję, ale nie jestem w stanie stwierdzić, że biegiem czasu jej nie zmienię, czy o niczym nie zapomniałem, a nie chciałbym nikomu zlecać dobudowanie kolejnej podstrony, chciałbym być w stanie zrobić to sam, dlatego CMS. Z drugiej zaś strony czy istnieją takie CMSy, które będą wyglądać jak strona pod tym adresem: mu-design.lu ? Nie mówię o grafice, którą na pewno będę musiał dać zlecić komuś zrobić, chodzi mi bardziej o sposób w jaki strona i grafika się przewija.

Pozdrawiam,
Szymon.
Cytuj
Diabeł Online
Użyszkodnik


Liczba postów: 777
Reputacja: 666


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości