Tani hosting

Szukam Jaki dobry platny hosting+domena
gorotarch Offline
Użytkownik

Liczba postów: 2
Reputacja: 0
RE: Jaki dobry platny hosting+domena 31-10-2017 00:34
(02-10-2017 15:11)saru napisał(a):  Ale co to zmienia? Może jeśli ktoś ma jedną stronkę to cena przedłużenia domeny nie gra roli, ale jeśli ktoś ma wiele serwisów, to jednak dokładanie do każdej domeny po 50 zł trochę mija się z celem, prawda? 
Jeśli masz wiele serwisów to zawsze jest możliwość indywidualnej oferty. Próbowałeś? ja jestem zadowolony z usług Home.pl a korzystam w wielu przypadkach i od wielu lat.
Diabeł Online
Użyszkodnik

Liczba postów: 777
Reputacja: 666
saru Offline
Użytkownik

Liczba postów: 262
Reputacja: 1
RE: Jaki dobry platny hosting+domena 31-10-2017 16:26
Co oznacza w wielu przypadkach?
Ja raczej optymalizuję zakupy. W sensie - stawiam coś na takich hostingach, gdzie mi się to opłaca.
Po co mam płacić więcej za hosting, skoro nie wykorzystam jego parametrów? 
gorotarch Offline
Użytkownik

Liczba postów: 2
Reputacja: 0
RE: Jaki dobry platny hosting+domena 31-10-2017 21:15
(31-10-2017 16:26)saru napisał(a):  Co oznacza w wielu przypadkach?
Ja raczej optymalizuję zakupy. W sensie - stawiam coś na takich hostingach, gdzie mi się to opłaca.
Po co mam płacić więcej za hosting, skoro nie wykorzystam jego parametrów? 

Korzystam z Home.pl przy kilku swoich prywatnych projektach jak również służbowo w firmie w której pracuje. Optymalizacja kosztów jest jak najbardziej wskazana aczkolwiek w moim przekonaniu bieżące wsparcie oraz profesjonalizm również. Wolę zapłacić więcej ale być spokojniejszy, że w razie nieoczekiwanego zwrotu akcji nie zostanę sam w ciemnym lesie. Nie mógłbym sobie na to pozwolić. Mam kilku Klientów którzy potrafią "namieszać" więc muszę być przygotowany na wszystko.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości