Tani hosting

Szukam Jaki dobry platny hosting+domena
klauda88 Offline
Użytkownik

Liczba postów: 3
Reputacja: 0
RE: Jaki dobry platny hosting+domena 13-09-2016 09:52
korzystam z zena i linuxa - raczej nie mam do nich zastrzeżeń, mają przede wszystkim dobry support.
Diabeł Online
Użyszkodnik

Liczba postów: 777
Reputacja: 666
octamediator Offline
Użytkownik

Liczba postów: 8
RE: Jaki dobry platny hosting+domena 19-09-2016 18:59
Z hostingami teraz jest tak że prawie każdy można wypróbować przez 14 dni, polecam iść tą drogą i sprawdzić czy wszytko działa. Takim sposobem można sprawdzić jedynie wydajność, jeżeli chodzi o uptime to trzeba niestety polegać na opiniach, które swoją są różne Tongue
WWW Cytuj
CoreVPS.pl Offline
Użytkownik

Liczba postów: 7
RE: Jaki dobry platny hosting+domena 25-09-2016 15:03
Witam, zapraszam użytkowników forum do zapoznania się z naszą ofertą VPS SSD https://corevps.pl
W przypadku zainteresowania oferujemy darmowy serwer testowy
saru Offline
Użytkownik

Liczba postów: 243
Reputacja: 1
RE: Jaki dobry platny hosting+domena 02-10-2016 13:41
Octam - masz mnóstwo firm z których prawie każdy normalny user jest zadowolony.
A na teście możesz sprawdzić np. jakość działania supportu, obsługę, panel zarządzania i nie tylko.
N55 Offline
Użytkownik

Liczba postów: 32
RE: Jaki dobry platny hosting+domena 23-03-2017 19:35
Cześć. Po przerwie zabieram się ponownie do TT. Polecano mi wtedy MyDevil i SWHosting. Czy coś się zmieniło?

Forum o edukacji
Swaqqo Offline
TenTego Premium

RE: Jaki dobry platny hosting+domena 25-03-2017 14:13
Ja polecam nazwa.pl - co prawda koszą jeśli chodzi o cenę, ale ... zero problemów. Dosłownie. ZERO. 
Strona zużywa dziennie 15gb transferu? No problem. 
Potrzebujesz miliona baz danych? Tak samo.
Itd itp.
Na rok za 15 zł jest teraz z domeną i kodem do adwords na 250 zł ^^
N55 Offline
Użytkownik

Liczba postów: 32
RE: Jaki dobry platny hosting+domena 01-04-2017 09:04
Jak to możliwe, że tak tanio? Gdzie jest haczyk?

Forum o edukacji
saru Offline
Użytkownik

Liczba postów: 243
Reputacja: 1
RE: Jaki dobry platny hosting+domena 05-04-2017 15:01
Po co tak kłamiesz? Nie jest to prawdą. Wszystko zależy od obciążenia.
Zresztą o czym tutaj mowa. Kiedy miałem u nich konto, to zaśpiewali mi ponad 500 zł za przedłużenie usługi.
Przecież to bardzo duża kasa...
Swaqqo Offline
TenTego Premium

RE: Jaki dobry platny hosting+domena 05-04-2017 16:38
(05-04-2017 15:01)saru napisał(a):  Po co tak kłamiesz? Nie jest to prawdą. Wszystko zależy od obciążenia.
Zresztą o czym tutaj mowa. Kiedy miałem u nich konto, to zaśpiewali mi ponad 500 zł za przedłużenie usługi.
Przecież to bardzo duża kasa...
Nie wiem skąd ta agresja, haczyk jest, wspomniany wyżej, przedłużenie - cena ~500 zł.
Ale nie ma żadnych problemów z obciążeniem serwera, więc nie wiem skąd takie rewelacje. Strona nigdy nie zaczęła zwalniać, nigdy nie zablokowano mi usługi. 
Niby 600 zł rocznie to dużo - zależy do czego potrzebujesz strony, i kto za nią płaci. 
W moim przypadku, za serwer płaci "moja firma" - jest to dla mnie fajny koszt w skali roku, a projektów na ich serwerze mogę przeprowadzić od zarąbania, nie stawiając serwera na swoim kompie (testowanie aplikacji web itp). 
Nigdy mnie ich hosting nie zawiódł, a jak napisałem wyżej za 15 zł jest TERAZ, w promocji, -95%.
Oczywiście oferta dla przeciętnego kowalskiego po roku wcale taka korzystna nie jest, ale na rok dostajemy domenę, serwer i możemy z tym robić co nam się żywnie podoba.Obecnie jeśli jakiś CMS nie ma możliwości łatwej migracji między serwerami - jest do dupy.
Dodatkowo ich obsługa jest na prawdę spoko (kiedyś nie przedłużyłem serwera bo o nim zapomniałem - po rozwiązaniu umowy z przyczyn braku wpłaty wysłali mi dane do dostępu przez ftp do moich plików, ważny jeszcze przez 30 dni). 
Więc proszę nie insynuować, że kłamię. Po prostu nie przedstawiłem tutaj wszelkich aspektów ich oferty, a chyba każdy jest na tyle samodzielny, by wejść na ich stronę i przeczytać regulamin usługi Wink

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości