Tani hosting

Szukam Hosting z separacją domen
octamediator Offline
Użytkownik

Liczba postów: 8
Reputacja: 0
Hosting z separacją domen 03-10-2016 13:06
Tak jak w temacie, szukam dobrego hostingu z separacją domen. Nie musi być to konto typu reseller, zależy mi aby na jednym koncie oddzielić kilkanaście wordpressów od siebie żeby w przypadku infekcji jednego inne nie dostawały tego samego syfu. Chyba że są jakieś inne rozwiązania, o których nie wiem?Tongue
WWW Cytuj
Diabeł Online
Użyszkodnik

Liczba postów: 777
Reputacja: 666
phost Offline
Pomocnik

Liczba postów: 560
Reputacja: 47
RE: Hosting z separacją domen 03-10-2016 21:58
Przeciez w koncie reselerskim separacja domen to po prostu konta uzytkownikow.

Jesli chcesz je oddzielic na wlasnym koncie to dodaj sobie uzytkownikow nowych i kazdemu przypisz domene. W ten sposob rozdzielisz domeny na uzytkownikow. Co prawda w jednym koncie hostingowym, glownym koncie. Kazda mozesz sobie wtedy z osobna zabezpieczyc. Oczywiscie pozosfaje kwestia tego czy Twoj dostawca daje mozliwosc dodania uzytkownikow na koncie z oddzielnymi katalogami.

octamediator Offline
Użytkownik

RE: Hosting z separacją domen 08-10-2016 12:48
miałem hosting w kilku firmach ale nigdy nie spotkałem się z pojęciem "kont", Jedyne konta jakie mogłem zakładać to osobne konta FTP, możesz podać przykłady firm, które mają taką opcję?
WWW Cytuj
phost Offline
Pomocnik

Liczba postów: 560
Reputacja: 47
RE: Hosting z separacją domen 09-10-2016 10:38
Kazda firma, ktora w specyfikacji konta ma wzmianke o kontach user (najczesciej w ograniczonej liczbie 2 lub 3). Jesli nie masz pewnosci co do tego zawsze mozesz zapytac hosting o to. Hekko ma taka mozliwosc tylko nie pamietam dokladnie od ktorego pakietu. Bizneshost ma tylko trzeba do nich napisac.

octamediator Offline
Użytkownik

RE: Hosting z separacją domen 10-10-2016 13:38
Dzięki wielkie za pomoc, zapytam w obecnej firmie hostingowej, no i będę pytał przyszłe Smile
WWW Cytuj
saru Offline
Użytkownik

Liczba postów: 262
Reputacja: 1
RE: Hosting z separacją domen 31-10-2016 16:20
Nie interesowałem się w tym wcześniej - też mam Hekko, dopytam.
W sumie to dosyć istotna kwestia - zweryfikuję to ;-)

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości