Tani hosting

Sprzedam Stronę obrazkową tapeciara.pl
ChristopherGross Offline
TenTego Premium

Liczba postów: 16
Reputacja: 0
Stronę obrazkową tapeciara.pl 17-03-2017 12:05
Sprzedam całą stronę dla kogoś kto lubi bawić się obrazkami fajna sprawa,
czemu sprzedaję? poniewaz zamierzam zajac sie załkowicie regionalnym forum na IPB, co jak wiadomo nie jest tanie.

Na sprzedaz:
- Cała strona z designem,
- domena,
- serwer biznes, (superhost.pl biznes wazny jeszcze ponad 10 miesięcy)
- fanpage, (realne lajki zdobyta poprzez płatną reklamę na fb)

Czekam na propozycje,

Śmieszne memy
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-03-2017 12:07 przez ChristopherGross.)
Diabeł Online
Użyszkodnik

Liczba postów: 777
Reputacja: 666
Sanczo Offline
Użytkownik

Liczba postów: 78
Reputacja: 2
RE: Stronę obrazkową tapeciara.pl 17-03-2017 12:20
Jakieś widełki cenowe?
Istnieje możliwość zakupu bez hostingu?

[Obrazek: 468na60.png]
edwardos Offline
Użytkownik

Liczba postów: 2
Reputacja: 1
RE: Stronę obrazkową tapeciara.pl 17-03-2017 20:25
No to pocieszę cię strony nie sprzedasz jak sprzedasz za więcej jak 250 zł dam Ci 2500 zł, ale sprzedaż musi być autentyczna i potwierdzona. Da się to udokumentować. Nie żartuję z tymi pieniędzmi i napiszę, dlaczego.

Od powstania tego forum trochę tu zaglądałem, ale jako czytelnik teraz postanowiłem napisać. Jest tu wielu takich co to stawiają wielkie projekty, zarabiają krocie na AdSense, ale prawda takich osób tutaj nie ma no może jakaś się trafi, której udało się coś rozkręcić i zarabia niekoniecznie na reklamach. Na serwisach obrazkowych w zasadzie się zaczyna od reklam, ale aby to było możliwe należy rozbujać serwis najpierw. Wielu jest takich co to myśli, że postawi serwis i ludzie przyjdą pisać, będzie też ruch, ale rzeczywistość jest całkiem inna. Najpierw należy dać się poznać ludziom, wpisać się w ich pamięć z domeną z serwisem, zbudować fanpage rzędu minimum 100 000, aby w ogóle myśleć o jakimś ruchu druga sprawa czeka nas praca ciężka praca każdego dnia, ktoś musi dodawać dobrej jakości materiały nie wystarczą same kmioty skopiowane z innych stron.
Wielu więc myśli, że postawi stronę, miesiąc, dwa podepną reklamy AdSense i będą dochody rzędu minimum 10000 zł/mc. To nierealne.
Kiedy sam zaczynałem proponowałem wielu osobom współpracę, ale musiało się przewinąć masa ludzi abym trafił na swojego. Razem rozkręcaliśmy stronę obrazkową, ale trwało to nie dwa miesiące 3, ale aż 2 lata. Strona aktualnie ma kilka lat z hakiem. Na początku wielu było takich co to w biznes chcą wejść, ale jak przyjdzie coś zrobić, trochę popracować to się ludziom odechciewa, wielu chciałoby być wspólnikami ale tylko do brania kasy, a to tak nie działa. Jeśli ktoś wypracuje pasywny dochód rzędu kilka tysięcy to taki ktoś już nie potrzebuje wspólnika, bo taka osoba może sobie zwyczajnie zatrudnić kogoś do odpowiednich zadań np. zlecając pewne obowiązki. U nas jak pojawiły się pierwsze dochody to nie poszły one do naszej kieszeni nie byliśmy w stanie robić cały czas wszystkiego samemu np. dodawać materiały, więc zatrudniliśmy najpierw jedną osobę, potem dwie, teraz przy materiałach jest 5 osób. Obiecaliśmy sobie, że nie interesują nas dochody rzędy kila stów z AdSense, jak pojawiły się takie pieniądze pracując nad serwisem kiedyś będziemy mieli kilka tysięcy może wtedy będziemy wypłacać sobie dywidendę. Jednak aby do tego dojść musieliśmy sporo się nauczyć, sporo rzeczy skorygować, tak aby od 0 dojść do zarobków kilku stów na mc, ale potem do znaczne większych pieniędzy. Wielu jest tu takich co to myśli ja sam, nie będę się dzielił, ale ja sam będzie więcej dla mnie. To jest zasadniczy błąd wielu osób. Samemu jest naprawdę trudno cokolwiek zrobić, bo na sukces czegoś składa się praca wielu innych osób. Kiedy my mamy doła, temat stoi ktoś inny może nad czymś pracować, bo czuje taką chęć i potrzebę, wtedy coś zatrybia, inny wspólnik, który miał chwile zwątpienia widzi, że coś się ruszyło coś poszło do przodu i wraca do działania, a tak jak coś stanie tak stoi i nic się nie posuwa do przodu. Doszliśmy do takich sum, że miesięcznie po odliczeniu wszystkich kosztów utrzymania strony, pracowników dla nas samych zostaje po kilka tysięcy złotych (kwoty bliskie 1oooo). Sum jak demotywatory i kwejk nie zarabiamy, ale serwisy obrazkowe się po woli kończą z racji na ograniczenia facbooka oraz zmieniające się trendy dlatego coraz trudniej teraz odnieść taki sukces jaki miał kwejk i demotywatory jakiś czas temu, ale i tym stronom się przycięło, jednak jak nie patrząc doszliśmy do kwot jakie inni muszą wypracować chodząc dzień w dzień do pracy my w zasadzie nic już nie robimy przy stronie jesteśmy tylko administratorami, ale osoba, która została tym kto zatwierdza materiały to osoba, która zaczynała przygodę z nami od początku więc jest to jakby nasza prawa ręka. Osoba zwyczajnie pracuje na etacie, ale ma też fuchę u nas i każdy jest zadowolony, bo my mamy kogoś komu można zaufać ten ktoś ma stałe źródło dochodu i nie musi wyjeżdżać do UK, aby zarabiać na magazynie 6500 zł, bo z etatu i z pracy u nas ma takie pieniądze jak inni za zachodzie. Ja i mój wspólnik jednak poszliśmy dalej, bo nic nie trwa wiecznie to ze dziś jest kwejk nie oznacza, że będzie on całe życie historia pokazuje, że serwisy, które kiedyś były na topie teraz znikły całkowicie z sieci, tak więc będzie i z wieloma stronami, które dzisiaj są na topie, ale za 3 może 5 lat ich nie będzie. Tak też pewnie będzie z naszym serwisem obrazkowym z racji, że taka kolej rzeczy, ale jak się ma trochę pieniędzy łatwiej jest inwestować w inne projekty, tak więc zainwestowaliśmy w pewien projekt globalny, który też zaczyna się monetyzować, jeśli udałoby się nie będą to dochody kilka tysięcy na mc, ale minimum kilkadziesiąt i to $$$.
Co więc chciałem napisać przez ten opis, a no to, że aby do czegoś dojść trzeba się naprawdę sporo napracować, potrzebni są ludzie i często ryzyko związane z wydawaniem środków na różne cele bo samo nic się nie zrobi. Tutaj jednak wiele osób, które zobaczyły, jak to zarabia kwejk też postanowiły się dorobić łatwym sposobem, ale komu się udało? Ile było osób tu od czasu powstania tego forum, które nosiły się z zamiarem podbicia sieci i co wiele tych stron teraz już nie działa. Strony podziałały miesiąc, dwa i klapa. Tak jest też w przypadku osoby, która sprzedaje tapeciarę. Zresztą co to za domena, nazwa też jest ważna, bo musi być na ustach wielu młodych ludzi a tapecira tu akurat pasuje.

I na koniec:
czemu sprzedaję? poniewaz zamieżam zając sie załkowicie regionalnym forum na IPB, co jak wiadomo nie jest tanie.

Sprzedajesz, bo nie radzisz sobie, nie masz siły przebicia, a inwestycja w regionalne forum to akurat trafny wybór co z żulami spod blokowiska będziecie dyskutować, gdzie najtańsze wino na osiedlu jest? I to stwierdzenie co jak wiadomo nie jest tanie. Postawić forum teraz to jak wysmarować bułkę masłem w dodatku jest tyle darmowych dobrych silników, że to żaden koszt. Jednak też jest potrzebny pomysł oraz wymaga się sporo pracy, aby zbudować content i aby forum żyło. Ty już zarabiałeś na AdSense Ty generalne kreowałeś się na naprawdę kogoś wielkiego, ale prawda jest taka, przy takich inwestycjach jakie prowadzisz i tym ślepym zapatrzeniu kiedyś będziesz musiał iść na taśmę, aby tam zarabiać na chleb.

Piszę to też dla tych, którzy porywają się z motyką na słońce. Należy umieć mierzyć siły na zamiary.

pytanie osoby kupującej:
istnieje możliowść zakupu bez hostingu?
A czy dałoby się kupić samochód w salonie bez kół. Oczywiście, że tak płacisz tyle samo i co za problem wyjechać bez kół. Ludzie myślcie bo myślenie nie boli.

Sanczo Offline
Użytkownik

Liczba postów: 78
Reputacja: 2
RE: Stronę obrazkową tapeciara.pl 17-03-2017 20:43
(17-03-2017 20:25)edwardos napisał(a):  Ludzie myślcie bo myślenie nie boli.

Gdybyś jednak sam myślał to doszedłbyś do tego, że ktoś może posiadać wykupiony hosting i ten byłby dla niego zbędny.

[Obrazek: 468na60.png]
ChristopherGross Offline
TenTego Premium

RE: Stronę obrazkową tapeciara.pl 18-03-2017 11:10
Edwardos w duzym stopniu masz racje. Samemu nic sie nie zdziala, racja. Ale skad ta wiesc ze nie zarabiam ciezko na chleb np. Na fabryce? Zarabiam ciezko i po pracy staram ruszyc sie cos dodatkowego zwiazanego z dzialanosciami w internecie tak aby utrzymac spokojnie rodzine. Ladnie to napisales, nie zwazajac na to ze komus tez troche ublizasz - nie znajac jego zamiarow. Silnik Forum ktory chce nie jest darmowy, jest poprostu lepszy i ciekawszy od konkurencyjnych phpbb itp. zakladac konto tylko po to, aby zjechac kogos w poscie ze chce sprzedac strone jest nie na miejscu. A jesli Chcesz zaproponowac 50zl czy wspolprace to poprostu napisz.

Dam strone komus kto chce sie tym bawic bo szkoda zeby przepadla po raz trzeci w historii domen

Śmieszne memy
edwardos Offline
Użytkownik

Liczba postów: 2
Reputacja: 1
RE: Stronę obrazkową tapeciara.pl 18-03-2017 15:39
Twoja strona jest nic niewarta nikt tego nie kupi bo nikt nie potrzebuje kolejnego śmiecia, za którego musiałby jeszcze płacić. Do współpracy się nie nadajesz... podałbym konkretny przykład, ale każdy jest kowalem swojego losu jeśli ktoś nie zwraca nawet uwagi na nadarzające się okazje to musi brać to co daje mu życie, a często ono daje bardzo mało i nie to co by się chciało.
Druga sprawa:
Cytat:Silnik Forum ktory chce nie jest darmowy, jest poprostu lepszy i ciekawszy od konkurencyjnych phpbb itp
Jeśli nie masz pieniędzy, ale będziesz robił biznes, który z góry jest przekreślony inwestując w to środki to tylko to potwierdza, że masz bardzo małą wiedzę. Ktoś kto nie ma pieniędzy nie zapożycza się, nie bierze kredytów aby kupić to coś bo ono jest lepsze, ciekawsze. Przykład. Postanowiłem zostać rolnikiem bo dostałem od dziadków 5 ha ziemi i 15000 zł na strat, ale nie mam ciągnika. Więc postanowiłem wziąć kredyt, zapożyczyć się aby kupić zachodni ciągnik bo jest lepszy mocniejszy, a tez prestiż jest ważny. Nie tędy droga, bo bez kredytów kupiłbyś za te 15000 zł polski ciągnik marki URSUS np. c 330 i nim obrobił ziemię. Dobrze być zarządzał to za 2-3 lata jak dorobiłbyś się na ziemi kupiłbyś sobie zachodni ciągnik, ale ty na starcie zakładasz, ze wszystko musi być to co sobie obmyślałeś nawet jeśli to kosztuje.
Ty się nigdy nie dorobisz Ty zawsze będziesz mówił, że ciężko pracujesz i to się w zasadzie liczy. Liczy się to ile masz kasy jeśli jej nie masz to nikt się z Tobą nie będzie liczył.
Internet nie jest dla Ciebie nie wiesz na czym można robić kasę i jak w nim zarabiać, naczytałeś się opowieści o zarabianiu z reklam więc też postanowiłeś postawić stronę z obrazkami. To tak nie działa inaczej każdy stawiałby obrazki i na nich zarabiał... tylko kto pracowałby wtedy w fabryce? Ktoś przecież musi machać łopatą, ale często wielu z tych ludzi nawet nie próbowało zaryzykować wejść w coś co może zmieniłoby ich życie.
Gdybym nie zaryzykował to pewnie dziś byłbym tam gdzie Ty i z sentymentem patrzył na obrazki z takich miejsc jak te na filmiku, ale ja nie bałem się ryzyka, nie odrzucałem nadarzających się okazji starałem się przynajmniej zapoznać z tym co mi ktoś oferuje dlatego dziś jestem tu gdzie jestem i za 2 tygodnie lecę ponownie do krainy gdzie anioły chodzą po ziemi:
https://player.vimeo.com/video/23383691
ChristopherGross Offline
TenTego Premium

RE: Stronę obrazkową tapeciara.pl 19-03-2017 12:10
Twoja zlosliwosc nie zna kolego granic

Śmieszne memy

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości