Tani hosting

Problemy z reklamami
zaaferowani Offline
TenTego Premium

Liczba postów: 1
Reputacja: 0
Post: #1
Problemy z reklamami 07-03-2016 21:24
Witam posiadam stronę zaaferowni.pl i chciałem ją połaczyć z adsense żeby reklamy były umieszczane na stronie ale przyszedł mi komunikat że strona została odrzucona z powodu zbyt małej ilości treści na stronie co jest dziwne bo inne strony tego typu posiadają reklamy, a jeśli nie uda mi się połączyć z adsense to jakie inne dobrze płatne reklamy polecacie ? (Tematóów mnóstwo ale to się ciągle zmienia z tego co czytam)

A tutaj wiadomość od adsense

[font=arial, sans-serif][font=Arial, sans-serif][font=arial, sans-serif]W powitalnym e-mailu wspomnieliśmy, że sprawdzimy po raz drugi Twoje zgłoszenie do programu AdSense, kiedy kod AdSense zostanie umieszczony w witrynach. W rezultacie tego sprawdzania Twoje konto zostało odrzucone z powodu następujących naruszeń:
Zgłoszenie zostało odrzucone z następujących powodów:

Niewystarczająca treść: Zatwierdzenie witryny w AdSense i wyświetlanie w niej trafnych reklam jest możliwe, gdy na stronach znajduje się ilość tekstu wystarczająca do sprawdzenia przez naszych specjalistów i umożliwiająca naszemu robotowi indeksującemu określenie tematyki stron.
Aby rozwiązać ten problem, postępuj zgodnie z tymi wskazówkami:
[/font]
[/font][/font]
  • Upewnij się, że na Twoich stronach znajduje się wystarczająca ilość tekstu. Witryny zawierające głównie obrazy, filmy wideo lub animacje Flash nie zostaną zatwierdzone.
  • Zawartość powinna składać się z pełnych zdań i akapitów, a nie wyłącznie nagłówków.
  • Upewnij się, że Twoja witryna jest w pełni gotowa i dostępna przed wysłaniem zgłoszenia do AdSense. Nie wysyłaj zgłoszenia, jeśli witryna jest ciągle w budowie lub w fazie testów beta albo składa się jedynie z szablonu.
  • Umieść kod reklamy na stronie dostępnej w Twojej witrynie. Nie musi to być strona główna, ale puste strony testowe zawierające tylko kod reklamy AdSense nie będą zatwierdzone.
  • Zapewnij odwiedzającym przejrzysty system nawigacji, by mogli bez problemu wyszukiwać wszystkie sekcje i strony witryny.
  • Jeśli chcesz zarabiać na filmach w YouTube, zgłoś się do programu zarabiania w YouTube. Blogi i witryny zawierające tylko filmy nie będą zatwierdzone.

Cytuj
Diabeł Online
Użyszkodnik


Liczba postów: 777
Reputacja: 666


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości