Tani hosting

Problem z AdSense
Bachal Offline
Użytkownik

Liczba postów: 1
Reputacja: 0
Problem z AdSense 03-03-2016 07:28
Witam, od wczoraj próbuję dodać na wszelkie możliwe sposoby reklamy adsense do tentego i ręcznie wklejając kod i korzystając z wbudowanej aplikacji reklamy i nic, jedyne co osiągnąłem to pusty pasek, a reklama AdSense się tam nie wyświetla. Jakieś pomysły?  Jak widać obszary reklamowe siędodały, jednak są puste Sad
[Obrazek: 2mo9smf.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-03-2016 07:33 przez Bachal.)
Diabeł Online
Użyszkodnik

Liczba postów: 777
Reputacja: 666
Leśny Offline
Moderator

Liczba postów: 449
Reputacja: 59
RE: Problem z AdSense 03-03-2016 21:45
Ale nie napisałeś tego tematu 3 minuty po tym, jak wygenerowałeś nową jednostkę reklamową, prawda? Dodałeś je kilka godzin wcześniej i nadal się nie wyświetlają?

[Obrazek: sig.png]
A z hostingów, polecam MyDevil.net - wydajny i niezawodny
IOR0J0R30H - kod na 20% zniżki
Wyimaginowany Wirtuoz Offline
TenTego Premium

Liczba postów: 54
RE: Problem z AdSense 03-03-2016 21:53
Adsense pierw musi zakceptowac twoja strone a potem jesli to zrobia i wyjdzie pozytywnie to dostajesz pozwolenie  i generujesz kod i wklejasz go. Po kilku godzinach reklama powinna sie normalnie wyswietlac. Moglo by byc tez tak ze niby reklama sie wyswietla a jest przezroczysta ( ja tak mialem) na nastepny dzien bylo normalnie
kiaxpl Offline
TenTego Premium

Liczba postów: 3
RE: Problem z AdSense 08-03-2016 22:14
mi znów ręcznie wklejana działa, a z aplikacji w ogóle się nie wyświetla ;p

EDIT: pod obiektem działa jednak, ale prawa i lewa nie. jednak rozwiązałem to dodając skrypt z adsensa do prostej tabeli

<table>

<tr>
<td width="150" height="100%">
skrypt
</td></tr></table>
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-03-2016 23:51 przez kiaxpl.)
Greant Offline
Użytkownik

Liczba postów: 1
RE: Problem z AdSense 16-01-2017 09:58
cześć, niestety nie moge zalozyc noweo tematu. Może wyjaśnicie mi dlaczego dostalem takie ostrzezenie od wujka google? Miałem wklejony standardowy kod reklamy w przygotowane pola (lewo, prawo, srodek)
Witamy,

Wysłaliśmy to ostrzeżenie, by poinformować Cię, że musisz podjąć działania, aby Twoje konto AdSense było znów zgodne z zasadami programu. Dodatkowe informacje znajdują się poniżej, razem z działaniami, które należy podjąć.
Witryna, w której wykryto problem: plastykaitechnika.pl
Przykładowa strona, na której doszło do naruszenia zasad: http://plastykaitechnika.pl/
Wymagane działanie: musisz bezzwłocznie wprowadzić zmiany w swojej witrynie, by zapewnić jej zgodność z zasadami programu AdSense.
Obecny stan konta: aktywne

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości