Forum służy wyłącznie jako archiwum. Nie można tworzyć nowych wątków i postów.
Tani hosting

Problem z Adsense i Adkontest na stronie ala kwejk [Tentego]
klator Offline
Użytkownik

Liczba postów: 45
Reputacja: 0
Problem z Adsense i Adkontest na stronie ala kwejk [Tentego] 27-10-2015 18:39
Witam, założyłem strone ala kwejk, tylko z samochodami, chciałem włożyć do niej reklamy, najpierw spróbowałem z adsense,dodałem reklamy, wszystko ładnie pięknie, a po dwóch h reklamy zniknęły i dostałem długiego maila w skrócie mówiąc, że moja strona jest nieodpowiednia: 
Cytat:"Niewystarczająca treść: Zatwierdzenie witryny w AdSense i wyświetlanie w niej trafnych reklam jest możliwe, gdy na stronach znajduje się ilość tekstu wystarczająca do sprawdzenia przez naszych specjalistów i umożliwiająca naszemu robotowi indeksującemu określenie tematyki stron."

No to mówię, trudno idę do Adkontekst, no ale dostałem od nich maila z taką samą treścią. Jak to jest? Przecież kwejk, jebzdzidy, czy wasze robione strony na tentego mają reklamy z Adsense/Adkontekst. Jak to ominąć, co zrobić, żeby przyjęli moją stronę?

Strona dla fanów klasycznej motoryzacji na glebie - KlasyknaGlebie.pl
Diabeł Online
Użyszkodnik

Liczba postów: 777
Reputacja: 666
KasztaN9 Offline
TenTego Premium

Liczba postów: 136
Reputacja: 9
RE: Problem z Adsense i Adkontest na stronie ala kwejk [Tentego] 27-10-2015 20:48
Wypisałeś nazwy stron, które mają po 12931923912391293191923912 (lub więcej) wyświetleń dziennie.
One mają inny regulamin od Ciebie Tongue

Jeśli utworzyłeś stronę i jest ona nowa to zapewne masz bardzo mało wejść, albo nie masz ich w ogóle.
Pomyśl o dodaniu reklam, gdy już będziesz miał chociaż te >1000 unikalnych wyś. dziennie, ale jeśli chcesz już dodać reklamę ...

Tłumacząc Twojego maila:

Skoro jest to strona na TenTego to masz tam pewnie same OBRAZKI, a bot od google nie jest w stanie po samych obrazkach stwierdzić co Ty masz na swojej stronie.

Musisz dodać jakąś treść bo strony bez jakiejkolwiek treści google na starcie wyrzuca do "śmieci".

Dodaj jakieś opisy nad obrazkami, albo tagi lub jakieś artykuły (ale na to też musisz uważać. Bo kopiowanie treści z innych stron jest niedozwolone). Musisz wiedzieć, czy dana strona zezwala na kopiowanie treści. Adsense jest bardzo ciężką i wymagającą siecią jeśli chodzi o reklamy na stronie.

Najlepiej gdy na początek przestudiujesz wszystko co jest tutaj - https://support.google.com/adsense/answer/48182?hl=pl
klator Offline
Użytkownik

RE: Problem z Adsense i Adkontest na stronie ala kwejk [Tentego] 27-10-2015 21:00
moja strona to http://klasyknaglebie.pl mam tytuły przy obrazkach, i zastanawiam się nad wrzuceniem jeszcze moda z opisem do obrazka, dałoby to trochę tekstu, tylko że jeszcze nie ogarniam jak go dodać. Strona w sumie jeszcze nie ruszyła, a chciałem mieć reklamy od początku żeby użytkownicy od razu się do nich przyzwyczaili.

Myślisz że dodanie pola opisu do obrazków, załatwi problem i wtedy będzie wystarczająco dużo tekstu?

Wrzose Offline
TenTego Premium

Liczba postów: 110
Reputacja: 5
RE: Problem z Adsense i Adkontest na stronie ala kwejk [Tentego] 28-10-2015 08:56
Tak na prawdę to masz za mały ruch. Będziesz miał większy to zatwierdzą.
klator Offline
Użytkownik

RE: Problem z Adsense i Adkontest na stronie ala kwejk [Tentego] 28-10-2015 16:00
yhym, czyli na razie muszę się skupić zrobieniu ruchu, i wtedy zaakceptują?

Wrzose Offline
TenTego Premium

RE: Problem z Adsense i Adkontest na stronie ala kwejk [Tentego] 28-10-2015 17:09
Tak. 
To pewnie Twoja pierwsza strona w Adsense, każda kolejna na tym samym koncie nie będzie potrzebowała ruchu do akceptacji. Pod warunkiem, że jakąś już wcześniej zatwierdzili.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-10-2015 17:26 przez Wrzose.)
Lukas Offline
TenTego Premium

Liczba postów: 74
RE: Problem z Adsense i Adkontest na stronie ala kwejk [Tentego] 28-10-2015 18:20
Większy ruch + więcej treści i zaakceptują.
Wrzose Offline
TenTego Premium

RE: Problem z Adsense i Adkontest na stronie ala kwejk [Tentego] 28-10-2015 18:54
(28-10-2015 18:20)Lukas napisał(a):  więcej treści i zaakceptują.

To nie ma znaczenia
klator Offline
Użytkownik

RE: Problem z Adsense i Adkontest na stronie ala kwejk [Tentego] 28-10-2015 20:25
oks, czyli po pierwsze zwiększyć ruch. a potem dodawać reklamy,
jaki ruch macie na myśli, tak jak KasztaN9   napisał? 1000+? czy może mniej, no i jeszcze jedno w sumie, czytałem, że adsense jest najlepsze(stawki, itp), ale jaka jest wasza subiektywna ocena? może polecicie coś innego?

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości