Tani hosting

PP Vivus - jaki program partnerski wybrać?
Syllah Offline
Użytkownik

Liczba postów: 3
Reputacja: 0
PP Vivus - jaki program partnerski wybrać? 03-07-2016 08:32
Korzysta ktoś z Was z programów partnerskich finansowych? Zastanawiam się jaki wybrać pod Vivus??

Mam kilka artykułów o pożyczkach w Vivus i chcę spróbować, bo może to się lepiej sprawdzi niż Adwords.
Zastanawiam się nad Bankier, Agora, Tmefekt.

Lepiej wybrać stawki CPL + CPS, czy samo CPS jak jest wyższe?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-07-2016 08:34 przez Syllah.)
WWW Cytuj
Diabeł Online
Użyszkodnik

Liczba postów: 777
Reputacja: 666
Adames Offline
Użytkownik

Liczba postów: 1
RE: PP Vivus - jaki program partnerski wybrać? 05-07-2016 13:18
W Bankierze jest stawka CPL + CPS bodajże 29+65 potem są jakieś progi ilościowe powyżej 30 wniosków w miesiącu jest 100 CPS, a powyżej 50 wniosków w miesiącu jest 120 CPS, przy czym to raczej dość ciężko taką ilość uzyskać.

W sumie Vivus jest mało restrykcyjny jeśli chodzi o udzielanie pożyczek. Większość wniosków jest akceptowana, a tym samym wnioski CPL pokrywają się prawie z CPS, w przeciwieństwie do innych kampanii tego typu, np. w Wonga jest dużo odrzuceń.

Jak to wygląda w Agorze i Comperii to nie sprawdzałem.

Teraz sam też chce przetestować PP z Vivus w TMefekt, gdzie jest model CPS. Ciekawe jak wyjdzie, ale to ogólnie się bardzo ciężko porównuje i trudno wyciągnąć miarodajne wnioski, bo raz, że każda strona jest inna i trzeba potestować, a dwa że na to ma nawet pogoda wpływ i miesiąc, okres w roku. Żeby realne wnioski wyciągać trzeba by porównywać dany miesiąc z tym samym miesiącem z poprzedniego roku, a w tak długim okresie czasu w sieci to się bardzo wiele zmienia i ruch na stronach też się zmienia. Tym samym bardzo ciężko wyciągać jakieś opinie, trzeba testować.

Z resztą ze wszystkim programami partnerskimi i nawet reklamami kontekstowymi jest podobnie. Raz coś idzie lepiej, raz gorzej.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-07-2016 13:20 przez Adames.)
WWW Cytuj
Syllah Offline
Użytkownik

Liczba postów: 3
RE: PP Vivus - jaki program partnerski wybrać? 11-07-2016 10:27
Dałam kampanie Vivus'a z TMEfekt i zobaczymy, tam jest model CPS, w sumie wychodzi wyżej niż za podstawową stawkę z bankiera CPL+CPS, na większe ilości nie liczę na razie niestety. W jakich PP można jeszcze znaleźć Vivus?
WWW Cytuj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości