Tani hosting

Poradnik reklamowania / promowania strony
TerazTop Offline
Użytkownik

Liczba postów: 1
Reputacja: 0
RE: Poradnik reklamowania / promowania strony 18-06-2015 12:31
Hmm, zastanawia mnie dlaczego w tym zestawieniu ani razu nie padło jeszcze SEO czyli pozycjonowanie stron.
WWW Cytuj
Diabeł Online
Użyszkodnik

Liczba postów: 777
Reputacja: 666
Mavika Offline
Użytkownik

Liczba postów: 2
RE: Poradnik reklamowania / promowania strony 30-09-2015 11:44
Wydaje mi się, że odpowiednie SEO może pomóc w pozycjonowaniu stron. Oczywiście, trzeba zapomnieć o skostniałych słowach kluczach i starać się być bardziej elastycznym. Trzeba skupić się na jakości linkowania, a nie na ilości - tak sądzę.
juzwa Offline
Użytkownik

Liczba postów: 44
RE: Poradnik reklamowania / promowania strony 29-10-2015 10:54
Co do SEO to ostatnio dużo szukałem w necie czegoś co sprawdzi mi moje forum pod względem jakości optymalizacji strony, ku mojemu zaskoczeniu według tego programu wszystko jest ok, tylko muszę poprawić nagłówki H1 H2 a zaskoczony jestem dlatego bo nie za bardzo znam się na tych rzeczach no ale człowiek uczy się na błędach. Jeśli chodzi o ten program to proszę może wam się przyda SEO Optymalizacja

WWW Cytuj
Kaziupir Offline
TenTego Premium

Liczba postów: 18
Reputacja: 3
RE: Poradnik reklamowania / promowania strony 13-12-2015 17:25
Profile na popularnych serwisach społecznościowych i ich staranne prowadzenie to podstawa reklamy w dzisiejszych czasach Tongue I współpraca z innymi(wymiana linków). Można też zapłacić gruby hajs za reklamy, które mogą mieć mniejszy zasięg niż porządne prowadzenie fanpage. Ktoś tu wstawił foto, że miał 1mln zasięgu za 360zł, a ja bez kupowania reklamy miałem ostatnio 4mln zasięgu na poście.

Jeśli inwestować w reklamę to najlepiej kupić kupony na facebooka i adwords, bo można zaoszczędzić sporo. I kupno wpisu na dobrym fanpage też dużo daje.

Jeszcze jednym sposobem na darmową reklamę jest zrobienie wielu profili na facebooku, na których uzbieramy kilkanaście tysięcy znajomych i ich zaprosimy do polubienia  + regularne udostępnianie na tablicy wpisów.

Wszystko to może zajmować kilka godzin dziennie, ale jest satysfakcja jak wszystko idzie do przodu Smile

Załączone pliki Miniatury

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-12-2015 17:32 przez Kaziupir.)
Wrzose Offline
TenTego Premium

Liczba postów: 109
Reputacja: 5
RE: Poradnik reklamowania / promowania strony 13-12-2015 17:32
(13-12-2015 17:25)Kaziupir napisał(a):  Jeszcze jednym sposobem na darmową reklamę jest zrobienie wielu profili na facebooku, na których uzbieramy kilkanaście tysięcy znajomych i ich zaprosimy do polubienia 

pls
juzwa Offline
Użytkownik

Liczba postów: 44
RE: Poradnik reklamowania / promowania strony 18-12-2015 07:55
Jeśli chodzi o fb to dobrą reklamą jest również udostępnianie zawartości Twojego fanpage do podobnie tematycznych grup, ja w ten sposób na swoim fanpage w przeciągu tygodnia zdobyłem 130 polubień całego fanpage.

Wykupywałem też płatną reklamę ale tylko konkretnego artykułu to jest według mnie najsensowniejsza forma reklamy płatnej ponieważ ludzie którzy zalajkują faktycznie są zainteresowani tematem. I mało prawdopodobne jest to że szybko odlajkują Ci fanpage.

WWW Cytuj
CdS Offline
Użytkownik

Liczba postów: 1
RE: Poradnik reklamowania / promowania strony 28-11-2016 17:51
Z pewnością najmocniejszą formą jest nadal osiągnięcie odpowiednich pozycji w google. Generuje najwięcej i najwyższej jakości ruchu oraz monetyzuje się najlepiej.
WWW Cytuj
sagu Offline
Użytkownik

Liczba postów: 4
RE: Poradnik reklamowania / promowania strony 23-12-2016 17:04
tak ale facebook też jest w polsce mega dobrym źródłem.

http://pogrzebypraga.pl
EACTIVE Offline
Użytkownik

Liczba postów: 3
RE: Poradnik reklamowania / promowania strony 28-07-2017 09:10
(12-06-2015 10:53)autor12 napisał(a):  Nie wiem czy takie reklamy maja sens tym bardziej jeżeli chodzi o płatne kliki lepiej inwestować w markę branżowe portale itd odnośnie danej strony nadal zapomina wiele osób iż maraka strony i conekt to największa moc

generalnie AdWords charakteryzują się dużą skutecznością, ale trzeba umiejętnie prowadzić kampanie i w pełni wykorzystać jej potencjał. Oczywiście liczy się też jakość strony, produktu i obsługi - jeżeli kampania będzie prowadzona idealnie, a np. strona docelowa będzie słaba jakościowo, dobra reklama pójdzie na marne. Warto przetestować to rozwiązanie i zobaczyć jak się będzie sprawdzać w danym biznesie.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości