Forum służy wyłącznie jako archiwum. Nie można tworzyć nowych wątków i postów.
Tani hosting

Pieniądze i wybijanie się na facebooku
Kapitan Offline
I'm the one who knocks

Liczba postów: 490
Reputacja: 46
Pieniądze i wybijanie się na facebooku 26-11-2014 17:44
Hej, taki pytanko mnie naszło. Jaki sposób przy niewielkich nakładach finansowych jest najlepszy do wybicia się z fanpejdżem + stroną na fejsie?

Kupowanie reklamy na innych fanpejdżach od ich właścicieli?
Kupowanie całych fanpejdży i używanie ich jako zaplecza?
Kupowanie reklamy całego fanpejdża prosto u fejsbuka?
Kupowanie promowania pojedynczych postów prosto u fejsbuka?
Inne?

Pozdrawiam!
Diabeł Online
Użyszkodnik

Liczba postów: 777
Reputacja: 666
Leśny Offline
Moderator

Liczba postów: 449
Reputacja: 59
RE: Pieniądze i wybijanie się na facebooku 26-11-2014 19:40
Kupowanie czegokolwiek prosto u fejsbuka jest najgorszym rozwiązaniem. Jeśli Twój fanpejdż ma w miarę chwytliwą nazwę i jest szansa, że spodoba się gimbom, możesz poszukać ludzi którzy sprzedają udostępnienia na dużych fanpejdżach. Na drugim miejscu jest chyba kupienie sobie fp zapleczowego, ale trzeba uważać co się kupuje, przejrzeć staty, przejrzeć oś czasu daleko wstecz (bo często takie fp na sprzedaż są skatowane syfem pokroju subskrypcji sms) no i zobaczyć czy fani lajkują, komentują, udostępniają. Poza tym zastanowić się dwa razy, czy taki fp będzie w miarę stabilny, czy nie jest to chwilówka na kilka dni, typu "pisiont groszy" o której wszyscy zapomną i ją odlajkują/poukrywają kiedy się znudzi. Te zasady obowiązują też przy kupnie udostępnień, z tym, że w takim przypadku nie ma przeciwwskazań do kupowania udostępnień na chwilówkach z chwilowo dużym zasięgiem. No i za taką akcję płacisz kilka zł, więc jak nie przyniesie efektu, to nie musisz potem bujać się z martwym fanpejdżem, którego nie wiadomo komu wcisnąć.

[Obrazek: sig.png]
A z hostingów, polecam MyDevil.net - wydajny i niezawodny
IOR0J0R30H - kod na 20% zniżki
kmike Offline
Pomocnik

Liczba postów: 2,097
Reputacja: 232
RE: Pieniądze i wybijanie się na facebooku 27-11-2014 10:26
"Kupowanie czegokolwiek prosto u fejsbuka jest najgorszym rozwiązaniem"

Nie do końca się zgodzę. Nie kupiłbym reklamy na całym facebooku, ale promowanie posta (zwiększanie zasięgu) jest skuteczne. Pod warunkiem, że Fanpage lubią tylko realni fani. W przeciwnym razie będziesz wyświetlał posty komuś, kto i tak ich nie zobaczy, a już na pewno nie kliknie w link.

Jeżeli chodzi o dwa pierwsze pytania to może się opłacać, ale musisz umieć rozpoznać czy fanpage jest cokolwiek wart. Na allegro większość reklam jest nic nie warta.

- Pakiet aplikacji FB - 120 zł
- Pakiet WSZYSTKICH modyfikacji - 169 zł

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-11-2014 10:29 przez kmike.)
elempl Offline
Super Premium :)

Liczba postów: 665
Reputacja: 30
RE: Pieniądze i wybijanie się na facebooku 27-11-2014 20:33
(27-11-2014 10:26)kmike napisał(a):  "Kupowanie czegokolwiek prosto u fejsbuka jest najgorszym rozwiązaniem"

Nie do końca się zgodzę. Nie kupiłbym reklamy na całym facebooku, ale promowanie posta (zwiększanie zasięgu) jest skuteczne. Pod warunkiem, że Fanpage lubią tylko realni fani. W przeciwnym razie będziesz wyświetlał posty komuś, kto i tak ich nie zobaczy, a już na pewno nie kliknie w link.

Jeżeli chodzi o dwa pierwsze pytania to może się opłacać, ale musisz umieć rozpoznać czy fanpage jest cokolwiek wart. Na allegro większość reklam jest nic nie warta.

Potwierdzam, czasem można kupić naprawdę fajny zasięg za bardzo małe kwoty Smile

Nie podoba Ci się mój post? Nie czytaj! Żyjesz w wolnym kraju i nikt Cię do tego nie zmusza! Big Grin
Więc nim odpiszesz coś głupiego zluzuj gumę w majtkach, weź 10 głębokich oddechów, zamknij przeglądarkę, zjedz marchewkę i wypij sok z biedronki.Jeśli jeszcze masz ochotę coś odpisać przemyśl to 2 razy!
ziomeczek123 Offline
Bloggerr.pl

Liczba postów: 18
Reputacja: 0
RE: Pieniądze i wybijanie się na facebooku 27-11-2014 20:50
Skoro jesteście przy tym temacie to opłaca się kupić tą reklamę i dodać swój kawałek na youtube do reklamy? Znaczy do odsłuchu Big Grin

Myślicie, że coś podziała czy nie bardzo? :/

http://allegro.pl/reklama-facebook-zasie...22197.html
Яb. Offline
Donator TenTego 2.x

Liczba postów: 137
Reputacja: 7
RE: Pieniądze i wybijanie się na facebooku 27-11-2014 21:36
Co do tego offtopu: Radziłbym poza treścią aukcji zapoznawać się również z komentarzami sprzedającego.

Sam temat mnie zaciekawił... Smile
kmike Offline
Pomocnik

Liczba postów: 2,097
Reputacja: 232
RE: Pieniądze i wybijanie się na facebooku 27-11-2014 21:46
Jeżeli dają gwarancję jakości to warto spróbować. Najwyżej oddadzą Ci pieniądze. Ostatnio kupiłem w podobnej cenie 4 linki na różnych aukcjach. Wielkość fanpage od 75 do około 250tys. Wszędzie zasięg postów wynosił mniej niż około 400 osób. Niewiele mniejszy zasięg mam na fanpage z 2,5k like Wink

- Pakiet aplikacji FB - 120 zł
- Pakiet WSZYSTKICH modyfikacji - 169 zł

Яb. Offline
Donator TenTego 2.x

Liczba postów: 137
Reputacja: 7
RE: Pieniądze i wybijanie się na facebooku 27-11-2014 21:50
Tak jak napisałem wyżej, przy jego 'stażu' na allegro dość sporo osób miało zastrzeżenia - niby nie pieniądze, ale po co nerwy? Przeglądając takie aukcje, patrz też na komentarze.
error03 Offline
Użytkownik

Liczba postów: 72
Reputacja: 4
RE: Pieniądze i wybijanie się na facebooku 27-11-2014 23:02
Ja kupuje bezposrenio na fb i jestem zadowolony z efektów : )

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości