Tani hosting

Narzędzie Z jakiego edytora korzystasz?
JakubPL Offline
Użytkownik

Liczba postów: 45
Reputacja: 1
RE: Z jakiego edytora korzystasz? 13-04-2014 21:13
oczywiście notepad++ Wink

________________________________________________________________________________​_____________
"Nic Dla Siebie, Wszystko Dla Ojczyzny !"

Pomogłem ? Daj plusa Wink
[Obrazek: 2166704625242dc15c5c5a.gif]
Diabeł Online
Użyszkodnik

Liczba postów: 777
Reputacja: 666
Luna_s20 Offline
Użytkownik

Liczba postów: 12
Reputacja: 3
RE: Z jakiego edytora korzystasz? 04-05-2014 15:24
(08-04-2014 13:40)programista napisał(a):  Żadna osoba korzystająca ze zwykłych notatników nie ma szans z programistami używającymi IDE w tworzeniu kodu,

Teraz to już poległam. Zdaje się, że ta wypowiedź będzie mi się śniła po nocach. Równie dobrze można by rzec, że żadna rzeźba nie może się równać odlewowi z plastyku.

Ok, robisz "wielkie dzieło światowej sławy" - siadasz do kombajna, ale jeśli piszesz coś prostego, to dlaczego nie n++?
Nie wytacza się działa żeby zabić mysz.

Dalej, gdy ktoś jest na etapie nauki, próbuje nowych rzeczy, zaświadczam ci, że nic mu nie przyjdzie z takich pomocy, i lepiej by wszystko robił na pieszo(dzieciom na sprawdzianie z matmy też nie rozdaje się kalkulatorów).
I może przemawia przeze mnie brak doświadczenia, ale jestem pewna, dobry programista obudzony o północy jest w stanie pisać kodem, więc poradzi sobie nawet piórem na pergaminie, podobnie jak dobry kucharz poradzi sobie bez garnków do gotowania na parze, a dobry stolarz, z piłą ręczną.

Dalej, nie wiem jak to się ma do "okradania klienta". Może również przemawia przeze mnie brak doświadczenia, ale z klientem ustalasz funkcjonalności, czas realizacji i wynagrodzenie - a czy w tym czasie wykonasz jeden program/serwis, czy 10, i wyryjesz rycinę oraz przebiegniesz maraton, to już twoja sprawa - nie klienta.
nadles Offline
Użytkownik

Liczba postów: 26
Reputacja: 1
RE: Z jakiego edytora korzystasz? 22-05-2014 15:32
obecnie Notepad ++
ale polecam również Sublime text przez jakiś czas używałem na służbowym lapku. Po wpisaniu np. ".header" tworzy diva o klasie header Smile

Troche przyspiesza pracę Wink
kmike Offline
Pomocnik

Liczba postów: 2,097
Reputacja: 232
RE: Z jakiego edytora korzystasz? 22-05-2014 15:35
To o czym mówisz to chyba wtyczka do edytorów, Emmet. http://blog.kmike.net/narzedzia/emmet-ni...weloperow/

- Pakiet aplikacji FB - 120 zł
- Pakiet WSZYSTKICH modyfikacji - 169 zł

WWW Cytuj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości