Tani hosting

Napęknięta szyba a przegląd
NEX Offline
Donator TenTego 2.x

Liczba postów: 84
Reputacja: 0
RE: Napęknięta szyba a przegląd 21-03-2014 15:45
Nie przejdzie.
Diabeł Online
Użyszkodnik

Liczba postów: 777
Reputacja: 666
Leśny Offline
Moderator

Liczba postów: 449
Reputacja: 59
RE: Napęknięta szyba a przegląd 22-03-2014 01:29
Jedną z ważniejszych rzeczy na jaką diagnosta zwrócić uwagę powinien, jest stan oszklenia pojazdu, więc w żadnej szanującej się stacji to nie przejdzie.

[Obrazek: sig.png]
A z hostingów, polecam MyDevil.net - wydajny i niezawodny
IOR0J0R30H - kod na 20% zniżki
mamybeke Offline
Użytkownik

Liczba postów: 96
Reputacja: 1
RE: Napęknięta szyba a przegląd 22-03-2014 11:47
Zainwestowałem w ten klej kilka dyszek, jak przyślą zobaczę co i jak, postaram się wrzucić fotki w tym temacie (przed i po) może komuś się przyda. Jeśli efekt będzie mizerny, czeka mnie wydatek kilku stówek na nową szybę Big Grin

ZarabiajOnline24.pl
elempl Offline
Super Premium :)

Liczba postów: 665
Reputacja: 30
RE: Napęknięta szyba a przegląd 22-03-2014 18:15
(22-03-2014 11:47)mamybeke napisał(a):  Zainwestowałem w ten klej kilka dyszek, jak przyślą zobaczę co i jak, postaram się wrzucić fotki w tym temacie (przed i po) może komuś się przyda. Jeśli efekt będzie mizerny, czeka mnie wydatek kilku stówek na nową szybę Big Grin

Zapamiętaj, chytry traci dwa razy...nie muszę czekać na relację, żeby wiedzieć, że efekt tej naprawy będzie ch#jowy Big Grin

I znów będziemy mieć polew i bekę Big Grin

Nie podoba Ci się mój post? Nie czytaj! Żyjesz w wolnym kraju i nikt Cię do tego nie zmusza! Big Grin
Więc nim odpiszesz coś głupiego zluzuj gumę w majtkach, weź 10 głębokich oddechów, zamknij przeglądarkę, zjedz marchewkę i wypij sok z biedronki.Jeśli jeszcze masz ochotę coś odpisać przemyśl to 2 razy!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-03-2014 18:15 przez elempl.)
mamybeke Offline
Użytkownik

RE: Napęknięta szyba a przegląd 22-03-2014 19:22
spoko spoko jeśli nie pomoże już ustawiłem się na wymianę Big Grin
polew i beka cały czas Wink

ZarabiajOnline24.pl
mamybeke Offline
Użytkownik

RE: Napęknięta szyba a przegląd 26-03-2014 15:32
Także czas na relacje, pęknięcie poszło na 30cm więc klej nie pomógł i w piątek czeka mnie wymiana szyby na nową (koszt 230zł wraz z montażem opel vectra b, tak jakby kiedyś ktoś miał problem z takim autem).

A co do samego kleju, działa i to bardzo dobrze, początek pęknięcia skleił się i jego widoczność ze 100% spadła do 20% (została malutka ryska). Lecz pęknięcie było zbyt długie i zbyt zasyfione.

ZarabiajOnline24.pl
elempl Offline
Super Premium :)

Liczba postów: 665
Reputacja: 30
RE: Napęknięta szyba a przegląd 26-03-2014 15:51
widzisz a wystarczyło posłuchać Smile

no cóż powodzenia z wymianą - mam nadzieję, że sam tego nie będziesz robić Big Grin

Nie podoba Ci się mój post? Nie czytaj! Żyjesz w wolnym kraju i nikt Cię do tego nie zmusza! Big Grin
Więc nim odpiszesz coś głupiego zluzuj gumę w majtkach, weź 10 głębokich oddechów, zamknij przeglądarkę, zjedz marchewkę i wypij sok z biedronki.Jeśli jeszcze masz ochotę coś odpisać przemyśl to 2 razy!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-03-2014 15:52 przez elempl.)
mamybeke Offline
Użytkownik

RE: Napęknięta szyba a przegląd 26-03-2014 16:03
Klej sam w sobie jest ok, tylko pęknięcie poszło dalej bo po prostu musiałem jeździć a auta zastępczego nie miałem Big Grin Nie nie, pisałem że wraz z montażem 230zł Big Grin

ZarabiajOnline24.pl
Profesionalny Offline
Użytkownik

Liczba postów: 0
Reputacja: 0
RE: Napęknięta szyba a przegląd 27-09-2016 12:01
Może przejść,ale jak policja Ciebie zatrzyma to dowód zatrzymany.Prędzej czy później wymienić będziesz musiał.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości