Tani hosting

Kolumny w szablonie minimalistic
nitroo Offline
TenTego Premium

Liczba postów: 10
Reputacja: 0
Kolumny w szablonie minimalistic 14-10-2016 19:55
Czy da się utworzyć kolumny w szablonie minimalistic? Chciałbym zrobić 4 kolumny obrazków (podobnie jak w szablonie default) Smile

Prosiłbym o wskazówki
Diabeł Online
Użyszkodnik

Liczba postów: 777
Reputacja: 666
Leśny Offline
Moderator

Liczba postów: 449
Reputacja: 59
RE: Kolumny w szablonie minimalistic 14-10-2016 22:01
Możesz użyć tego Javascriptowego gridu z szablonu default (nie jestem pewny na 100&, ale chyba da się tam zrobić 4 kolumny). Ewentualnie, ja bym to próbował zrobić w CSS, bo chyba też by się dało. Wtedy trzeba by pobawić się rozmiarami kontenerów z obiektami, tak, żeby miały 25 szerokości minus potrzebne marginesy. Wtedy można użyć reguły float i jakoś dalej się bawić z tym co być może będzie wyglądało źle. Smile

[Obrazek: sig.png]
A z hostingów, polecam MyDevil.net - wydajny i niezawodny
IOR0J0R30H - kod na 20% zniżki
nitroo Offline
TenTego Premium

Liczba postów: 10
Reputacja: 0
RE: Kolumny w szablonie minimalistic 14-10-2016 22:14
Właśnie myślałem nad wykorzystaniem tego komponentu jednak nie mam pojęcia jak Smile
Leśny Offline
Moderator

Liczba postów: 449
Reputacja: 59
RE: Kolumny w szablonie minimalistic 14-10-2016 22:28
W folderze js w szablonie default masz plik babylongrid.js który jest tym gridem, oraz plik theme.js w którym na początku jest funkcja z tym pluginem. Skopiuj pierwszy plik i funkcję z drugiego i przenieś do minimalistica, do folderu z js'ami (a samą funkcję wklej do scripts.js). Potem będzie trzeba dodać kontenerowi z obiektami w minimalisticu klasę "objects" (w każdym pliku w którym są obiektu, czyli index.php, waitings.php etc.) I powinno "jakoś" działać. Piszę to z głowy, więc nie wiem czy to wszystko Big Grin

[Obrazek: sig.png]
A z hostingów, polecam MyDevil.net - wydajny i niezawodny
IOR0J0R30H - kod na 20% zniżki

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości