Tani hosting

Hostinger.pl - Domena
mentol Offline
Użytkownik

Liczba postów: 1
Reputacja: 0
Hostinger.pl - Domena 15-08-2016 17:07
Witam, kupiłem domenę na stronie Hostinger.pl, zapłaciłem paypalem, poproszono mnie o uzpełnienie danych ponieważ były luki.Napisałem również na e-mail, również brak kontaktu, boje się ponieważ mimo zapłacenia i tak domenę nadal można kupić u innych typu nazwa.pl. Bardzo proszę o pomoc.
Dodano, że zostanie uaktywniona w ciągu 24h gdzie ja czekam od prawie 7 dni.

Dostałem taką wiadomość:
Kod:
Witam,

Dziękujemy za zainteresowanie się naszymi usługami.

Aby ukończyć ten proces konieczne jest jednak wypełnienie wszystkich pól formularza na stronie Mój Profil w cPanelu. 
http://cpanel.hostinger.pl/profile

Informację o rejestracji nazwy oraz transferze domeny mogą Państwo znaleźć klikając na poniższy link
http://cpanel.hostinger.pl/order/domains-list

Jak tylko uzupełnią Państwo brakujące dane, proszę odpowiedzieć na to zgłoszenie, a domena zostanie zarejestrowana w ciągu 24 godzin dni roboczych.

Dziękujemy za wybranie naszych usług.

Hostinger Polska
http://www.hostinger.pl
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-08-2016 17:08 przez mentol.)
Diabeł Online
Użyszkodnik

Liczba postów: 777
Reputacja: 666
phost Offline
Pomocnik

Liczba postów: 560
Reputacja: 47
RE: Hostinger.pl - Domena 16-08-2016 22:49
Uzupelnij brakujace dane w panelu tak jak podali w mailu i powinno pojsc a jak nie to napisz ticket przez panel klienta u nich.

math90 Offline
TenTego Premium

Liczba postów: 90
Reputacja: -1
RE: Hostinger.pl - Domena 17-08-2016 08:48
Ludzie kiedy wy się nauczycie, że jak jest coś za darmo, albo za przysłowiowy psi grosz to nie może być dobre? Zarejestruj sobie ją w nazwie i po problemieWink
WWW Cytuj
swits.pl Offline
Partner Forum

Liczba postów: 54
Reputacja: 11
RE: Hostinger.pl - Domena 17-08-2016 14:35
I płać 120zł za przedłużenie...
Lindsey Offline
Lindsey Stirling

Liczba postów: 62
Reputacja: 2
RE: Hostinger.pl - Domena 17-08-2016 14:43
(17-08-2016 08:48)math90 napisał(a):  Ludzie kiedy wy się nauczycie, że jak jest coś za darmo, albo za przysłowiowy psi grosz to nie może być dobre? Zarejestruj sobie ją w nazwie i po problemieWink
A kiedy ty się nauczysz oszczędzać ? w OVH odnowienie domeny .pl to 50zł brutto w nazwa jak przedmówca 123zł... 
nazwa to gówniana firma. Typowy polski Janusz się nabiera na promocje 90% potem buli horendalne sumy bo nie umie zmigrować strony...
math90 Offline
TenTego Premium

Liczba postów: 90
Reputacja: -1
RE: Hostinger.pl - Domena 17-08-2016 15:10
(17-08-2016 14:43)Lindsey napisał(a):  
(17-08-2016 08:48)math90 napisał(a):  Ludzie kiedy wy się nauczycie, że jak jest coś za darmo, albo za przysłowiowy psi grosz to nie może być dobre? Zarejestruj sobie ją w nazwie i po problemieWink
A kiedy ty się nauczysz oszczędzać ? w OVH odnowienie domeny .pl to 50zł brutto w nazwa jak przedmówca 123zł... 
nazwa to gówniana firma. Typowy polski Janusz się nabiera na promocje 90% potem buli horendalne sumy bo nie umie zmigrować strony...
Ja mam wszystkie domeny w OVH Big Grin więc nie oceniaj kogoś, kogo bliżej nie znasz. Hostinger to jakiś totalny szajs, a nazwa to naciągacze, zresztą jak home. Ale skoro założyciel postu zna nazwę chociaż z nazwy, bo tam szuka domen, to może i kupić tam domenę. W nazwie chociaż od razu po opłaceniu domena jest na 100% twoja. 
WWW Cytuj
saru Offline
Użytkownik

Liczba postów: 270
Reputacja: 1
RE: Hostinger.pl - Domena 25-08-2016 15:09
Dokładnie... cena powyżej 60 zł brutto za przedłużenie PL to już moim zdaniem typowe przepłacanie, które mija się z celem ;-)  Ale niech każdy trzyma swoje domeny tam, gdzie uważa. Może nie każdemu zależy na niskiej cenie ;-)
saru Offline
Użytkownik

RE: Hostinger.pl - Domena 27-06-2017 15:15
Jeśli dobrze pamiętam, to oni mają przede wszystkim darmowe serwery, czego zatem się po nich spodziewać?
W Polsce dobry hosting to dosłownie kilkadziesiąt złotych rocznie. Absolutnie nie widzę powodów do tego, żeby zatem działać na darmowych hostingach, tym bardziej jeśli chcecie postawić jakiś prawdziwy serwis dla ludzi. 
malia Offline
Użytkownik

Liczba postów: 3
Reputacja: 0
RE: Hostinger.pl - Domena 20-10-2017 09:19
miałem tam domene, koszmar..
saru Offline
Użytkownik

RE: Hostinger.pl - Domena 23-10-2017 15:01
No to jest ogólnie usługa głównie darmowa - ciężko spodziewać się jakości.
Normalnie płatna domena z hostingiem to w pierwszym roku kilkadziesiąt złotych.
Czy naprawdę przy takich stawkach jest sens kombinować?

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości