Tani hosting

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hosting pod Batflat
atp Offline
Użytkownik

Liczba postów: 51
Reputacja: 3
Hosting pod Batflat 02-03-2017 20:39
Jaki hosting polecacie pod Batflat?
Obecnie używam Kei.pl i Hekko.pl - na tym pierwszym wszystko śmiga jak wściekłe ale to 300zł netto na rok więc trochę drogo. Na Hekko mam wrażenie że Batflat jednak trochę zamula ale za to cena jaka spoko Wink

designbox.pro - tworzenie stron www  |  ojczysko.pl - osobisty blog
Diabeł Online
Użyszkodnik

Liczba postów: 777
Reputacja: 666
Sanczo Offline
Użytkownik

Liczba postów: 81
Reputacja: 2
RE: Hosting pod Batflat 03-03-2017 09:25
Od siebie mogę polecić MyDevil.net

song Offline
Użytkownik

Liczba postów: 53
Reputacja: -23
RE: Hosting pod Batflat 03-03-2017 13:08
Ja mam swoją stronę na hekko i nie narzekam.

WWW Cytuj
klocek Offline
Administrator

Liczba postów: 3,051
Reputacja: 316
RE: Hosting pod Batflat 03-03-2017 13:36
Akurat Batflat nie ma wygórowanych wymagań. Praktycznie każdy tani, a nawet darmowy hosting się nadaje.
WWW Cytuj
swits.pl Offline
Partner Forum

Liczba postów: 54
Reputacja: 11
RE: Hosting pod Batflat 03-03-2017 14:47
Możesz zacząć od pakietu sruu z naszej oferty http://hosting.sruu.pl/
Lub z większych pakietów bezpośrednio u nas: https://swhosting.pl
atp Offline
Użytkownik

RE: Hosting pod Batflat 03-03-2017 15:09
Na Hekko mi ogólnie dużo rzeczy zamula - dlatego szukam czegoś innego.

Ten sam skrypt który na Hekko mieli (skrypt sklepu, na wyświetlenie kategorii czy produktu trzeba czekać 6-8 sekund) na Kei, Linuxpl, LH, WEBD i FutureHost śmiga jak wściekły. Te hostingi miałem okazję testować. Najbardziej to widać jak na Hekko ustawiam sklep dla klienta i później go przenoszę na jego serwer - niebo a ziemia w wydajności i jeszcze się nie spotkałem z serwerem który by bardziej mielił niż Hekko.

Kiedyś była w Hekko promocja i wykupiłem serwer na 6 czy 8 lat z góry - ciężko mi teraz się rozstać Wink

EDIT: Coś mnie tknęło i założyłem sobie nowe konto w Hekko (jest 14 dni na test, bez opłat). Okazało się że to serwer na którym mam konto ma problemy z wydajnością - na nowo założonym koncie wszystko śmiga aż miło. Już do nich napisałem z problemami Wink

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-03-2017 15:56 przez atp.)
iZombie Offline
Użytkownik

Liczba postów: 14
Reputacja: 0
RE: Hosting pod Batflat 07-03-2017 07:41
(03-03-2017 15:09)atp napisał(a):  Na Hekko mi ogólnie dużo rzeczy zamula - dlatego szukam czegoś innego.

Ten sam skrypt który na Hekko mieli (skrypt sklepu, na wyświetlenie kategorii czy produktu trzeba czekać 6-8 sekund) na Kei, Linuxpl, LH, WEBD i FutureHost śmiga jak wściekły. Te hostingi miałem okazję testować. Najbardziej to widać jak na Hekko ustawiam sklep dla klienta i później go przenoszę na jego serwer - niebo a ziemia w wydajności i jeszcze się nie spotkałem z serwerem który by bardziej mielił niż Hekko.

Kiedyś była w Hekko promocja i wykupiłem serwer na 6 czy 8 lat z góry - ciężko mi teraz się rozstać Wink

EDIT: Coś mnie tknęło i założyłem sobie nowe konto w Hekko (jest 14 dni na test, bez opłat). Okazało się że to serwer na którym mam konto ma problemy z wydajnością - na nowo założonym koncie wszystko śmiga aż miło. Już do nich napisałem z problemami Wink
Wejdź sobie na webhostingtalk i poczytaj o hekko. Uciekaj do póki możesz ;P.

Ja Ci polecę mydevil.net, mzone.pl oraz zagranicznych hetzner Smile
atp Offline
Użytkownik

RE: Hosting pod Batflat 08-03-2017 15:44
Przenoszą mnie na inny serwer więc może będzie ok. W Hekko mam wykupiony hosting do 2022 roku więc jednak fajnie byłoby z niego korzystać Wink

brayozz Offline
Użytkownik

Liczba postów: 1
RE: Hosting pod Batflat 13-03-2017 22:06
Ja ze swojej strony mogę polecić Linuxpl.com. Korzystam od wielu lat i nie mogę narzekać. Nie zamulają i mają nawet przyzwoity support, który odpowiada w miarę szybko.
Frag Offline
Użytkownik

Liczba postów: 28
RE: Hosting pod Batflat 17-03-2017 18:03
Również polecam MyDevil

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości