Forum służy wyłącznie jako archiwum. Nie można tworzyć nowych wątków i postów.
Tani hosting

Hosting na SSD - 1 rok + 1 za darmo
Mark Tepel Offline
Użytkownik

Liczba postów: 5
Reputacja: 0
Post: #1
Hosting na SSD - 1 rok + 1 za darmo 25-10-2014 19:45
Od pewnego okresu sukcesywnie migrowaliśmy wszystkie serwery oferujące usługi hostingowe na nowe zasoby. Patrząc jedynie na częsty wybór użytkowników stworzyliśmy jedną z najtańszych usług w odniesieniu do typowych zastosowań hostingowych lecz trzymając bardzo wysoki ich poziom. Obecny przedział cenowy pozwala na skorzystanie z naszej oferty przez osoby potrzebujące powierzchni od 1GB do 10GB. Wszelkie informacje dostępne są na naszej stronie internetowej sixwishlist.com. W przypadku chęci stworzenia oferty indywidualnej prosimy pisać na adres team@sixwishlist.com.

Co nowego? Stworzyliśmy również usługę dedykowana pod blogi oparte o wordpress. Usługi hostingowe o takim charakterze posiadają przydzielone dedykowane zasoby w odniesieniu do pamięci ram(maksymalnie do 4GB) i specjalny moduł w panelu czuwający nad bezpieczeństwem waszych blogów - WordPress Toolkit security management.

Wszystkie usługi hostingowe jakie oferujemy są przechowywane na dyskach SSD. Dodatkowo został uruchomiony nowy webmail pozwalający na generowanie auto-odpowiedzi, tworzenie własnej listy w odniesieniu do niechcianej poczty i zmianę hasła. Każda usługa posiada backup w cenie wykonywany co 24 godziny z możliwością uruchomienia własnych niezależnych zasobów pod backup. Dodatkowo jest dostępny moduł dropbox również pod wykonywanie niezależnych kopii zapasowych.

Uruchomiliśmy specjalny program polecający, który charakteryzuje się tym że nie działa on na zasadzie sesji lecz użytkownik korzystający z tego programu posiada wygenerowany unikalny link do konkretnego pakietu usług. Minimalna kwota wypłaty w programie polecającym wynosi £4.

Nowi użytkownicy, którzy obecnie korzystają z ofert innych firm otrzymają rabat do 50% przenosząc swoje usługi do nas. Do otrzymania rabatu niezbędne jest posiadania kopii faktury zakupu. Usługa przenoszona do nas otrzyma dedykowany pakiet hostingowy by maksymalnie odpowiadał on poprzedniej usłudze. W celu skorzystania z tej oferty prosimy wysłać zapytanie na adres team@sixwishlist.com.

2 Urodziny - usługa hostingowa opłacona na rok + 1 rok zupełnie za darmo. Oferta ważna do 1 stycznia 2015

Strona WWW: sixwishlist.com
Kontakt: team@sixwishlist.com
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-10-2014 19:47 przez Mark Tepel.)
WWW Cytuj
Diabeł Online
Użyszkodnik


Liczba postów: 777
Reputacja: 666
abelabel2 Offline
Nie znam się

Liczba postów: 184
Reputacja: 9
Post: #2
RE: Hosting na SSD - 1 rok + 1 za darmo 25-10-2014 21:39
więcej tych anchorów! więcej!

: )
Cytuj


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości