Tani hosting

Google AdWords
Jarexx Offline
Użytkownik

Liczba postów: 2
Reputacja: 0
Google AdWords 26-04-2017 08:15
Witam, czy korzystał ktoś z Was może z płatnych reklam google AdWords?
Ciekawi mnie jakie macie doświadczenia, czy sami dłubaliście kampanie/zlecaliście, czy jest to trudne, jakie były efekty itd.
Diabeł Online
Użyszkodnik

Liczba postów: 777
Reputacja: 666
Jarexx Offline
Użytkownik

Liczba postów: 2
RE: Google AdWords 07-05-2017 10:04
Nie dostanę od nikogo odpowiedzi? Nikt nie prowadzi kampanii? Myślę o rozpoczęciu kampanii dla mojej strony https://multiselect-policyjny.pl/

ale nie wiem czy to w ogóle bedzie miało sens, jakie będą koszta/konwersja.
aga. Offline
Użytkownik

Liczba postów: 1
RE: Google AdWords 30-05-2017 07:41
Próbowałam AdWordsów sama, ale jest to (dla mnie) zbyt skomplikowane i nie widziałam efektów na jakie liczyłam. Stąd decyzja o podpisaniu umowy z agencją. Fakt - wydaję kasę na reklamę i za jej obsługę, ale przynajmniej to co daję na reklamę nie marnuje się, jak wtedy gdy brałam się za to sama.
SupremumSEO Offline
Użytkownik

RE: Google AdWords 30-05-2017 14:04
Samodzielne prowadzenie kampanii AdWords pozornie wydaje się być proste, jednak często okazuje się, że nie przynosi oczekiwanych rezultatów oraz pochłania dużo czasu i pieniędzy. Oczywiście, jest to możliwe, lecz kampania AdWords jest tak złożonym procesem, że powierzenie jej profesjonaliście może okazać się najlepszym rozwiązaniem. Specjalista AdWords, posiadający doświadczenie w zarządzaniu reklamami, będzie umiał dobrać odpowiednie słowa kluczowe oraz ustawić właściwe kierowanie reklam. Ważna jest także umiejętność zarządzania budżetem, aby włożone środki były nie tylko kosztami, ale przede wszystkim inwestycją. Decydując się na wybór Agencji SEM, zwróć uwagę, czy jest ona certyfikowanym Partnerem Google. Podczas rozmów z agencją powinien zostać ustalony budżet na kampanię oraz wszystkie szczegóły dotyczące jej typu. Zapraszam Cię do kontaktu z naszą firmą: info@supremumseo.pl. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Dodam jeszcze, że na początku współpracy prowadzimy kampanie testowe, w czasie których możesz zobaczyć, czy przynoszą pożądany efekt.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-05-2017 14:06 przez SupremumSEO.)
EACTIVE Offline
Użytkownik

Liczba postów: 3
RE: Google AdWords 12-06-2017 13:26
To prawda – kampanie Adwords można prowadzić samemu, jednak efekty mogą nie być zadowalające. Początkujący reklamodawcy często popełniają wiele błędów, które odbijają się później na jakości kampanii – trzeba zwrócić uwagę na wiele elementów, od wyboru słów kluczowych, odpowiednie metody kierowania reklam, stawki, sam tekst reklamy, a także być na bieżąco z różnymi nowościami i zmieniającymi się ustawieniami. Najlepiej takie działania powierzyć specjalistom, którzy mają doświadczenie i poprowadzą kampanię tak, aby przynosiła zyski.
phost Offline
Pomocnik

Liczba postów: 560
Reputacja: 47
RE: Google AdWords 14-06-2017 21:38
(12-06-2017 13:26)EACTIVE napisał(a):  To prawda – kampanie Adwords można prowadzić samemu, jednak efekty mogą nie być zadowalające. Początkujący reklamodawcy często popełniają wiele błędów, które odbijają się później na jakości kampanii – trzeba zwrócić uwagę na wiele elementów, od wyboru słów kluczowych, odpowiednie metody kierowania reklam, stawki, sam tekst reklamy, a także być na bieżąco z różnymi nowościami i zmieniającymi się ustawieniami. Najlepiej takie działania powierzyć specjalistom, którzy mają doświadczenie i poprowadzą kampanię tak, aby przynosiła zyski.

Nawet formatowania nie usunąłeś przy kopiowaniu x]

EACTIVE Offline
Użytkownik

Liczba postów: 3
RE: Google AdWords 21-06-2017 12:35
Faktycznie - czasem piszę wcześniej w Wordzie i tym razem w pośpiechu przekopiowałem zapominając o formatowaniu, myślę jednak, że nic szczególnego się nie stało...
Erycze Offline
Użytkownik

RE: Google AdWords 26-06-2017 18:00
Ja na razie sam robię kampanie (wcześniej do tego się odpowiednio przygotowałem). Dla swojego sklepu zrobiłem dotychczas kilka kampanii produktowych (moim zdaniem najlepsze). Wiele przy tego typu kampaniach zależy od jakości pliku z danymi. Zamiast XML z sklepu, zrobiłem własny od podstaw, z wybranymi produktami w Arkuszach Google.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości