Tani hosting

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forum www.GamePedia.pl
aryman Offline
Użytkownik

Liczba postów: 13
Reputacja: 0
www.GamePedia.pl 20-12-2015 12:48
[Obrazek: logo.png]

http://www.gamepedia.pl

Co chcemy osiągnąć?
Chcę stworzyć forum, które będzie zrzeszało fanów Gier, oraz Filmów. Forum jest zamknięte w przedziale kilku kategorii, ze względu na komfort ich użytku. Forum, które jest zamknięte wokół kilku tematyk, będzie trafiać do ścisłej liczby osób, ale jego treść będzie tworzona z większą dokładnością i starannością. 

Forum składa się z czterech głównych modułów:
(Opis poszczególnych funkcji forum)

1. Forum - Czyli chyba podstawowa i najważniejsza dyskusyjna część strony.
2. GameBlog - Zamiast tworzyć osobne portale, oparte o osobne silniki CMS postanowiłem zintegrować blog wraz z forum.
3. GamePlay & Trailler - Miejsce, w którym ujrzycie Traillery Gier, lub Filmów
4. Live Stream - Czyli Aplikacja indeksująca Twitcha.

Czym się wyróżniamy?
Funkcjonalnością, treścią, oraz celem.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-12-2015 21:41 przez klocek.)
Diabeł Online
Użyszkodnik

Liczba postów: 777
Reputacja: 666
Wyimaginowany Wirtuoz Offline
TenTego Premium

Liczba postów: 54
RE: www.GamePedia.pl 20-12-2015 13:22
 na pierwszy rzut oka dla mnie to:
 - kopia mpcforum
- nie ma szans na wypalenie 

- "Funkcjonalnością, treścią, oraz celem."  JAK NA RAZIE CZEGOŚ TAKIEGO NIE MA  ( NIE WIDZIAŁEM NA FORUM) 

Jeśli się tworzy coś w tym stylu to powinno się mieć w cholere sił i gotowych tematów stworzonych własnoręcznie  ! A nie kopiowane z innych forum i  zmienianie poszczegółbynch elementów z czego potem przypisujecie sb ,ze tekst jest napisany własnoręcznie i jest UNIKATOWY , FUNKCJONALNY i ta TREŚĆ... 
Leśny Offline
Moderator

Liczba postów: 449
Reputacja: 59
RE: www.GamePedia.pl 20-12-2015 13:23
Skoro już założyłeś temat, to mógłbyś zostawić link do forum Wink

[Obrazek: sig.png]
A z hostingów, polecam MyDevil.net - wydajny i niezawodny
IOR0J0R30H - kod na 20% zniżki
aryman Offline
Użytkownik

RE: www.GamePedia.pl 20-12-2015 13:55
(20-12-2015 13:22)Wyimaginowany Wirtuoz napisał(a):   na pierwszy rzut oka dla mnie to:
 - kopia mpcforum

- "Funkcjonalnością, treścią, oraz celem."  JAK NA RAZIE CZEGOŚ TAKIEGO NIE MA  ( NIE WIDZIAŁEM NA FORUM) 

Jeśli się tworzy coś w tym stylu to powinno się mieć w cholere sił i gotowych tematów stworzonych własnoręcznie  ! A nie kopiowane z innych forum i  zmienianie poszczegółbynch elementów z czego potem przypisujecie sb ,ze tekst jest napisany własnoręcznie i jest UNIKATOWY , FUNKCJONALNY i ta TREŚĆ... 
Zdefiniuj coś, co nie będzie "kopia mpcforum", a nadal będzie utrzymywać pierwotny zarys.
Stwarzasz tutaj zwykły paradoks for, wszystko było, wszystko jest kopią, nie ważne w jaki sposób będzie odniesione.
Wyimaginowany Wirtuoz Offline
TenTego Premium

Liczba postów: 54
RE: www.GamePedia.pl 20-12-2015 14:27
(20-12-2015 13:55)aryman napisał(a):  
(20-12-2015 13:22)Wyimaginowany Wirtuoz napisał(a):   na pierwszy rzut oka dla mnie to:
 - kopia mpcforum

Zdefiniuj coś, co nie będzie "kopia mpcforum", a nadal będzie utrzymywać pierwotny zarys.
Stwarzasz tutaj zwykły paradoks for, wszystko było, wszystko jest kopią, nie ważne w jaki sposób będzie odniesione.
Wyraziłem tylko swoją opinię. 
Jeżeli forum miało by się wybić to według mnie tylko i wyłącznie dzięki super reklamą $$$$. Tak to pozostaję jednym forum z miliona  innych takich samych. 
mogilevicz Offline
Użytkownik

Liczba postów: 27
Reputacja: 2
RE: www.GamePedia.pl 20-12-2015 23:22
Wyimaginowany Wirtuoz, nie nazwałbym tego kopią MPCForum, jednak nie czytałem tam postów, tutaj zresztą też - chyba nie to miało być poddane ocenie. Pierwsze pytanie, które przyszło mi do głowy: czy czcionka sprawiająca wrażenie krzywo ułożony liter w headerze jest użyta celowo?

Cytat:(..) Forum, które jest zamknięte wokół kilku tematyk, będzie trafiać do ścisłej liczby osób, ale jego treść będzie tworzona z większą dokładnością i starannością.

W ten sposób moim zdaniem mocno zawężasz sobie grupę odbiorców.
aryman Offline
Użytkownik

RE: www.GamePedia.pl 21-12-2015 07:20
(20-12-2015 23:22)mogilevicz napisał(a):  Wyimaginowany Wirtuoz, nie nazwałbym tego kopią MPCForum, jednak nie czytałem tam postów, tutaj zresztą też - chyba nie to miało być poddane ocenie. Pierwsze pytanie, które przyszło mi do głowy: czy czcionka sprawiająca wrażenie krzywo ułożony liter w headerze jest użyta celowo?
- Tak

Cytat:(..) Forum, które jest zamknięte wokół kilku tematyk, będzie trafiać do ścisłej liczby osób, ale jego treść będzie tworzona z większą dokładnością i starannością.

W ten sposób moim zdaniem mocno zawężasz sobie grupę odbiorców.
Tak i dobrze zdaje sobie z tego sprawę. Jednakże, wyszedłem z założenia, że lepiej trafiać do mniejszej liczby osób, z którymi faktycznie będę mógł porozmawiać "na temat", niż masy ludzi, których nie będę w stanie zainteresować - co odbije się licznikiem pustych kont.

Fora mają do siebie to, że łatwo je rozbudować, co w przyszłości poszerzy perspektywy.
mogilevicz Offline
Użytkownik

Liczba postów: 27
Reputacja: 2
RE: www.GamePedia.pl 21-12-2015 08:21
Cytat:Tak i dobrze zdaje sobie z tego sprawę. Jednakże, wyszedłem z założenia, że lepiej trafiać do mniejszej liczby osób, z którymi faktycznie będę mógł porozmawiać "na temat", niż masy ludzi, których nie będę w stanie zainteresować - co odbije się licznikiem pustych kont.

Rozsądne podejście.
Viruus Offline
Użytkownik

Liczba postów: 5
RE: www.GamePedia.pl 12-07-2016 17:52
Strona nie działa, kopie nie mają szans.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości