Forum służy wyłącznie jako archiwum. Nie można tworzyć nowych wątków i postów.
Tani hosting

domeny exact match a seo
bondo Offline
Użytkownik

Liczba postów: 4
Reputacja: 0
domeny exact match a seo 19-02-2018 11:48
jak to w koncu jest? czytałem rózne opinie na forach i chciałbym zapytac tez tutaj czy można, czy warto i czy sie opłaca. ja widze same plusy zwłaszcza w kontekscie seo ale ktos mnie straszył że za to można dostać filtr
Diabeł Online
Użyszkodnik

Liczba postów: 777
Reputacja: 666
rodzic_89 Offline
Użytkownik

RE: domeny exact match a seo 20-02-2018 12:49
niby spoko tylko problem jest taki ze te domeny są skończone, jak ktoś ci juz zajmie domeny z twoimi głowymi key wordsami no to jest problem żeby znaleźć nową wolną
SupremumSEO Offline
Użytkownik

Liczba postów: 5
RE: domeny exact match a seo 21-02-2018 10:37
Nazwa domeny nie ma większego wpływu na pozycję strony w wynikach wyszukiwania. Lepiej, żeby klient oswajał się z marką i wracał na stronę bezpośrednio po nazwie domeny, niż po wpisaniu słowa kluczowego, które może zaprowadzić go na inną witrynę. Zaletą domen typu exact match jest ścisłe dopasowanie strony, której adres wyświetla się w SERPach do tego, czego szukał użytkownik. Jak wiadomo, Google punktuje witryny, które realnie odpowiadają na zapytania internautów. Karę można więc dostać za działania niezgodne z wytycznymi Google, czyli na przykład nazwanie domeny tak, by pozornie budziła zainteresowanie użytkowników i zamieszczenie na stronie treści zupełnie z tą nazwą niezwiązanych. Wiadomo, content is king Smile Pewna rewolucja w masowym obniżeniu pozycji stron z domenami exact match, związana właśnie z nieuczciwym procederem nazywania domen niezgodnie z zawartością stron, do których kierują, miała miejsce w 2012 roku, w wyniku aktualizacji jednego z algorytmów. 
bondo Offline
Użytkownik

RE: domeny exact match a seo 22-02-2018 10:32
ta co mam na oku jest akurat wolna więc traktuje to jak okazje tylko sie przestraszyłem jak poczytałem komentarze sceptyków, wiadomo ze nie chce nikogo oszukiwac ani internautów ani googla wiec nazwa pasowałaby do strony
entlik.22 Offline
Użytkownik

RE: domeny exact match a seo 23-02-2018 08:41
Skoro mowa o domenach to jaki mają wpływ na seo pomijając te exact match, czy bardzo duze znaczenie dla seo ma to jaką wybierzemy?
SupremumSEO Offline
Użytkownik

Liczba postów: 5
RE: domeny exact match a seo 23-02-2018 15:47
Domena jest jednym z wielu czynników wpływających na pozycjonowanie, więc na pewno warto zadbać o jej jakość, jeśli zależy nam na osiąganiu dobrych wyników w wyszukiwarce. Najlepiej zdecydować się na rozszerzenie com. lub pl., bo jako najpopularniejsze są najlepiej zapamiętywane przez internautów. Dobrze, jeżeli domena ma już historię - oczywiście pozytywną, z naturalnym profilem linków (można to sprawdzić np. przy pomocy narzędzia MajesticSEO).

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości