Tani hosting

Czy szał na fora mija?
edwardos Offline
Użytkownik

Liczba postów: 2
Reputacja: 1
RE: Czy szał na fora mija? 06-06-2017 21:46
Powiem tak właśnie to, że ktoś może być anonimowy to jest duży - bo ja nie wiem czy mi doradza smark 15 lat, który może ładnie pisze czy faktycznie gość 35 lat, ale fora dalej są dobrym miejscem jeśli chodzi o materiały jak poradniki, zrobiłem to sam powiem innym jak itd, tematy rozwiązujące jakiś problem to domena for i to się sprawdza od pogawędek o p..pie marynie to kafeteria jest, ale tam sam debilizm. Jednak forum aby było dochodowe to chyba musi to być coś nie wiem jak android.com.pl albo globalne xda. Nie wiem jak elektroda nie znam statystyk, ale na pewno skupia grono z branży IT,Telecom i Elektro działa od dość dawna, ale czego brakuje na forach moim zdaniem programów motywujących tak aby ludzie za dobre materiały byli nagradzani np. dobrą wypłatą..
Diabeł Online
Użyszkodnik

Liczba postów: 777
Reputacja: 666
netbomb.pl Offline
Użytkownik

Liczba postów: 0
Reputacja: 0
RE: Czy szał na fora mija? 10-07-2017 16:12
Szał na fora powoli mija. Na szczęście na dobre, branżowe fora zawsze będzie zapotrzebowanie. Wszystko zależy od odpowiedniego podejścia i prowadzenia takiego miejsca. Kluczem do sukcesu jest stworzenie fora poświęconemu określonej tematyce i zadbanie o to, aby można było znaleźć na nim przydatne informacje. 
wipstudio Offline
Użytkownik

Liczba postów: 234
Reputacja: 4
RE: Czy szał na fora mija? 10-07-2017 19:46
Ja z innej strony patrze czyli od prowadzenia. Dostałem szansę awansowałem na moderatora teraz jako techniczny robię.
Powiem tak byliśmy tematyczni (chomikuj.pl) ale postanowiliśmy odejść od tego i jako wielotematyczne forum staram się podnieść je pisząc głównie. Widzę że przychodzą nowi i czasem zostaja ciekawi co dalej, czasem napiszą coś od siebie.
Jednak FB bardzo psuje wyniki bo można wszystko dać na raz i wielu osobom, mimo że każdy walczy z byciem anonimowym nie wiedzą że na forum jesteś bardziej anonimowym niż na FB .
W razie czego zapraszam (adres na PRV)
nosense Offline
Użytkownik

Liczba postów: 8
RE: Czy szał na fora mija? 18-08-2017 14:39
(24-03-2017 17:35)N55 napisał(a):  Czy myślicie, że da się jeszcze stworzyć forum, które osiągnie duży sukces? Czy może w dobie facebooka będą one coraz mniej popularne?
Nie przeceniałbym tu Facebooka. Poważniejszy "problem" to rosnący szybko ogrom informacji zaindeksowanych przez Google. Jeżeli ktoś wie, jak szukać przez wyszukiwarkę, to znajdzie i nie musi na forum pytać. Prócz tych są oczywiście osoby pragnące podyskutować ale konkurencja jest już wielka i coraz trudniej przebić się z nowym forum, w tym wypozycjonować je (pozycjonowanie jest trudniejsze obecnie niż kilka lat temu).

proseo.edu.pl
Ziejek Offline
Użytkownik

RE: Czy szał na fora mija? 11-09-2017 22:14
Oj to jest niestety fakt... No i fora nie są bardzo popularne wśród młodzieży, na pewno nie to co za naszych czasów...
Użytkownik

RE: Czy szał na fora mija? 12-09-2017 08:41
Tak tylko czasami pierwsze wyniki wyszuukiwania w Google to odp typu ,,poszukaj w google" Wink

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości