Forum służy wyłącznie jako archiwum. Nie można tworzyć nowych wątków i postów.
Tani hosting

Czy szał na fora mija?
netbomb.pl Offline
Użytkownik

Liczba postów: 1
Reputacja: 0
RE: Czy szał na fora mija? 10-07-2017 16:12
Szał na fora powoli mija. Na szczęście na dobre, branżowe fora zawsze będzie zapotrzebowanie. Wszystko zależy od odpowiedniego podejścia i prowadzenia takiego miejsca. Kluczem do sukcesu jest stworzenie fora poświęconemu określonej tematyce i zadbanie o to, aby można było znaleźć na nim przydatne informacje. 
Diabeł Online
Użyszkodnik

Liczba postów: 777
Reputacja: 666
wipstudio Offline
Użytkownik

Liczba postów: 235
Reputacja: 4
RE: Czy szał na fora mija? 10-07-2017 19:46
Ja z innej strony patrze czyli od prowadzenia. Dostałem szansę awansowałem na moderatora teraz jako techniczny robię.
Powiem tak byliśmy tematyczni (chomikuj.pl) ale postanowiliśmy odejść od tego i jako wielotematyczne forum staram się podnieść je pisząc głównie. Widzę że przychodzą nowi i czasem zostaja ciekawi co dalej, czasem napiszą coś od siebie.
Jednak FB bardzo psuje wyniki bo można wszystko dać na raz i wielu osobom, mimo że każdy walczy z byciem anonimowym nie wiedzą że na forum jesteś bardziej anonimowym niż na FB .
W razie czego zapraszam (adres na PRV)
nosense Offline
Użytkownik

Liczba postów: 8
RE: Czy szał na fora mija? 18-08-2017 14:39
(24-03-2017 17:35)N55 napisał(a):  Czy myślicie, że da się jeszcze stworzyć forum, które osiągnie duży sukces? Czy może w dobie facebooka będą one coraz mniej popularne?
Nie przeceniałbym tu Facebooka. Poważniejszy "problem" to rosnący szybko ogrom informacji zaindeksowanych przez Google. Jeżeli ktoś wie, jak szukać przez wyszukiwarkę, to znajdzie i nie musi na forum pytać. Prócz tych są oczywiście osoby pragnące podyskutować ale konkurencja jest już wielka i coraz trudniej przebić się z nowym forum, w tym wypozycjonować je (pozycjonowanie jest trudniejsze obecnie niż kilka lat temu).

proseo.edu.pl
Ziejek Offline
Zbanowany

Liczba postów: 0
RE: Czy szał na fora mija? 11-09-2017 22:14
Oj to jest niestety fakt... No i fora nie są bardzo popularne wśród młodzieży, na pewno nie to co za naszych czasów...

RE: Czy szał na fora mija? 12-09-2017 08:41
Tak tylko czasami pierwsze wyniki wyszuukiwania w Google to odp typu ,,poszukaj w google" Wink
kikor12 Offline
Użytkownik

RE: Czy szał na fora mija? 27-09-2017 01:40
Szał na fora to już chyba dawno minął Tongue

RE: Czy szał na fora mija? 17-10-2017 11:48
Chyba niestety tak !
---
http://isweb.pl
gralinka Offline
Użytkownik

RE: Czy szał na fora mija? 18-10-2017 04:27
Myślę, że fora nie stracą swojej sławy- dużo ludzi jeszcze woli być anonimowym w sieci niż komentować coś na fb i podpisać się pod tym imieniem i nazwiskiem. Jednak opinie na fb wydają się być bardziej wiarygodne, skoro profil ma imię, nazwisko i zdjęcie
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-10-2017 04:28 przez gralinka.)
renatka Offline
Zbanowany

RE: Czy szał na fora mija? 20-10-2017 11:17
Moim zdaniem fora dalej mają taką popularność jak miały dotychczas Wink
Zwabe Offline
Użytkownik

RE: Czy szał na fora mija? 22-10-2017 23:57
A wg mnie fora już nie są tak popularne jak kiedyś. Parę lat temu dostawałam odpowiedzi na forach w kilka minut, dziś muszę czekać czasami nawet kilka dni.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości