Forum służy wyłącznie jako archiwum. Nie można tworzyć nowych wątków i postów.
Tani hosting

Czy linki sponsorowane sie opłacaja?
arkadek Offline
Użytkownik

Liczba postów: 2
Reputacja: 0
Czy linki sponsorowane sie opłacaja? 19-03-2018 15:03
Znajomi mnie przekonują do ustawienia linków sponsorowanych, podobno łatwo sie to robi tylko trzeba płacić jakieś miesięczne stawki, nawet sie nie dopytałam ile to wychodzi ale mniejsza o to. Oni niby radzą a tak średnio sie znają toteż chciałam sie podpytać na forum bo wy napewno lepiej to ogarniacie. Nie będe sie rozpisywać ale jest taka kwestia że w przeciągu ostatniego 1,5 roku wzrosła konkurencja dla mojej firmy i w tym samym niedużym mieście powstały 2 nowe. Musze zwiększyc wydatki na reklame żeby nie zostać w tyle totez szukam dobrych sposobów na to. Ponawiam zatem pytanie z tytułu.Czy te linki sponsorowane sie opłacaja? Czy tam jest korzystny stosunek efektów do ceny?Bardzo mi sie przyda każda dobra rada, pozdrawiamSmile
Diabeł Online
Użyszkodnik

Liczba postów: 777
Reputacja: 666
rodzic_89 Offline
Użytkownik

Liczba postów: 4
RE: Czy linki sponsorowane sie opłacaja? 20-03-2018 11:02
troche zależy od tego ile pieniędzy jestes w stanie przeznaczyć na kampanie. im więcej tym dłużej twoje linki będą sie wyświetlały nad innymi i w następstwie tego tym więcej ludzi je zobaczy, moze kliknie,moze skorzysta z twoich usług
mahcin_10 Offline
Użytkownik

RE: Czy linki sponsorowane sie opłacaja? 21-03-2018 14:49
Opłaca sie pod warunkiem że kampania jest dobrze zrobiona . Nic nie rób sama jak nie masz doświadczenia bo tylko popsujesz. Są firmy które pisza takie reklamy, ustawiają tą kampanie i opiekują sie nią cały czas, ty tylko mówisz czego oczekujesz, płacisz i ewentualnie sprawdzasz treści tych reklam. Spróbuj i zobaczysz czy sa efekty
SupremumSEO Offline
Użytkownik

Liczba postów: 5
RE: Czy linki sponsorowane sie opłacaja? 22-03-2018 12:38
Zgadzam się z osobami powyżej. Przy pewnych założeniach, przede wszystkim poprawnie zoptymalizowanej i prowadzonej kampanii reklamowej, linki sponsorowane w Google Adwords to bardzo korzystna forma promocji dla małych i średnich przedsiębiorstw, zwłaszcza w zderzeniu z lokalną konkurencją. Istotą adwordsów jest wyświetlanie Twojej reklamy jako najlepiej odpowiadającej zapytaniu użytkownika. Kluczowe jest zatem określenie grupy docelowej i takie skonfigurowanie reklamy, aby zachęcała do kliknięcia i przekładała się na realne efekty w postaci zwiększonej sprzedaży. Reklama wyświetla się już potencjalnie zainteresowanym, a płacimy dopiero za kliknięcia, czyli za tych użytkowników, którzy zostali przekierowani na stronę docelową i - przynajmniej częściowo - zapoznali się z ofertą. 
arkadek Offline
Użytkownik

RE: Czy linki sponsorowane sie opłacaja? 23-03-2018 14:46
Ale samo wejście na strone jeszcze nie gwarantuje mi że akurat moją firme wybiorą spośród konkurencyjncyh. Moga wejśc, pooglądać i wyjść a ja za to płace.
mahcin_10 Offline
Użytkownik

RE: Czy linki sponsorowane sie opłacaja? 26-03-2018 11:40
No wiesz to już od ciebie zależy co masz na stronie i czy ludzie chcą na niej zostać czy niekoniecznie. Zrób tak żeby nie chcieli wyjść ;] jak sie ma kiepska oferte albo strone to nie ma sie co dziwić że ludzie tylko rzucają okiem i wychodza szukając czegoś innego
SupremumSEO Offline
Użytkownik

Liczba postów: 5
RE: Czy linki sponsorowane sie opłacaja? 27-03-2018 09:39
Tak to właśnie działa. Na tym etapie, gdy użytkownik trafił już na docelową stronę internetową, należy podjąć działania, które go na niej zatrzymają i sprawią, że zechce skorzystać z usług, jakie się na niej proponuje. Witryna musi być atrakcyjna wizualnie i łatwa w nawigacji. Jeżeli użytkownik czegoś na niej szuka, szybko zirytuje się, jeśli nie znajdzie. W Supremum SEO zajmujemy się nie tylko kampaniami reklamowymi w Google Adwords, ale również wdrażamy analitykę, dzięki czemu - w ramach konsultacji - doradzamy w zakresie optymalizacji stron internetowych naszych klientów. Dajemy wskazówki, które elementy strony wymagają zmian. Zadzwoń pod 12 444 14 86 lub napisz na info@supremumseo.pl, zaproponujemy spotkanie i strategię działania dla Twojego przedsiębiorstwa Smile 
adam3455 Offline
Użytkownik

Liczba postów: 1
RE: Czy linki sponsorowane sie opłacaja? 11-05-2018 17:24
Ogólnie myśle, że takie coś działa, ale nie mam pewności. Wiele osób takie coś robi więc powinno to działać.
____
firanki

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości