Tani hosting

Czarna lista hostingów
klocek Offline
Administrator

Liczba postów: 3,017
Reputacja: 314
Information Czarna lista hostingów 09-09-2015 11:26
Cześć,

W tym wątku możecie dodawać firmy hostingowe, których zdecydowanie nie polecacie innym użytkownikom. Prócz wpisania nazwy i adresu strony, proszę o uzupełnienie powodu niezadowolenia. 

W tym wątku nie dyskutujemy na temat wymienionych firm.

Zdecydowanie nie polecam hostingu Strefa.pl
Ich interpretator PHP jest jakiś zwariowany, skrypty PHP trzeba specjalnie pod nich przerabiać, nie wszystkie podstawowe rozszerzenia PHP działają. W dodatku za wysoką cenę (od 300 zł rocznie) nie dostajemy automatycznego backupu danych. Słabe wsparcie techniczne.

Zdecydowanie nie polecam hostingu Home.pl
Tak samo jak wyżej, skrypty trzeba czasem specjalnie dostosować, liczne ograniczenia.

Zdecydowanie nie polecam hostingu Nazwa.pl
Tak samo jak wyżej, skrypty trzeba czasem specjalnie dostosować, liczne ograniczenia.

Zdecydowanie nie polecam hostingu ProSerwer.pl
Strasznie niewydajny, liczne problemy.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-09-2015 11:39 przez klocek.)
WWW Cytuj
Diabeł Online
Użyszkodnik

Liczba postów: 777
Reputacja: 666
RootsReggaeRagga Offline
Użytkownik

Liczba postów: 15
Reputacja: 1
RE: Czarna lista hostingów 09-09-2015 12:14
Zdecydowanie nie polecam hostingu Wizja.net
Ubogi cpanel, nie można nic samemu zmienić, a jakakolwiek prośba o zmianie "wersji php" jest dla nich wielkim problemem i zajmuje im to sporo czasu

konto www Mini
- 1 GB pojemności
- ochrona antywirusowa
- dowolne aliasy
- obsługa przez www
-  możliwa własna domena
- 1 GB pojemności
- do 2 kont pocztowych
- 200 MB na www
- 2 konta pocztowe
- 2 domeny własne
- transfer 10 GB
Cena 150 zł
netto / rok
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-09-2015 12:35 przez klocek.)
Leśny Offline
Moderator

Liczba postów: 448
Reputacja: 58
RE: Czarna lista hostingów 09-09-2015 14:06
Mam pewne obawy, że ten temat może przestać być obiektywny i zacząć służyć do obsmarowywania konkurencji, albo do ulżenia sobie na jakimś hostingu z błahego powodu. Ale jak już piszemy...

Radzę uważać na 1and1.pl
Beznadziejny support, odpisują z wielkiej łaski po 2-3 dniach, do tego mają bardzo dużo biurokracji, radzę uważnie czytać ich regulamin. Ale uwaga - opisuję stan rzeczy sprzed ~3 lat, od tamtej pory mogło się wiele zmienić.

Stanowczo odradzam hostowo.eu
Na ich stronie widnieje informacja:

Cytat:Wykonujemy podwójną kopię zapasową danych - backup w dwóch niezależnych centrach w Polsce oraz za granicą.
Co jest totalnym oszustwem. Kiedyś, gdy trzymałem u nich swoją stronę, padły ich wszystkie serwery, nie odpisywali na wiadomości, na fanpejdżu pojawiały się lakoniczne notatki co kilka dni, a po miesiącu właściciel przyznał się, że dyski z danymi klientów uległy trwałemu uszkodzeniu i nie udało się odzyskać danych, w zamian zaoferował darmowy hosting przez czas kiedy był niedostępny. Kpina totalna i partacze, straciłem przez nich miesiąc plus kasę z reklam - bo wtedy moja strona całkiem dobrze prosperowała. Potem musiałem odbudowywać ją praktycznie od zera, z jakichś starych backupów ze swojego kompa.

[Obrazek: sig.png]
A z hostingów, polecam MyDevil.net - wydajny i niezawodny
IOR0J0R30H - kod na 20% zniżki
Shirako Offline
Użytkownik

Liczba postów: 1
Reputacja: 0
RE: Czarna lista hostingów 09-10-2015 19:15
Ja nie polecam Az.pl...

Mulące serwery, niekompetentna obsługa i ten support... Albo czekają z odpowiedzią do ostatniej godziny (mają chyba 24h na odpowiedź, a odpisują po 23), albo dopiero wtedy kiedy zadzwonisz. 

Radzę omijać szerokim łukiem.
bubello Offline
Użytkownik

Liczba postów: 3
Reputacja: 0
RE: Czarna lista hostingów 01-02-2017 00:27
a ja żadnych problemów z ProSerwer.pl nie mam

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości