Tani hosting

Blogero.pl system wymiany linków
krzysiekmat Offline
Zbanowany

Liczba postów: 27
Post: #1
Blogero.pl system wymiany linków 27-01-2017 12:56
Ostatnio znalazłem coś takiego jak http://blogero.pl może się to komuś przyda
Jest to SWL z informacji znalezionych w necie na chwilą obecną w fazie rozwoju.

(Opis pochodzi z ich strony)
System umożliwi Tobie zarabianie pasywnego dochodu ze swojej niewykorzystanej przestrzeni reklamowej. Dodaj swoje witryny do Blogero, a system automatycznie utworzy i zacznie monitorować linki na Twojej stronie, dzięki temu Twój blog zacznie generować punkty, które możesz wymienić na pieniądze. Jeśli prowadzisz blog o charakterze tematycznym która nie generuje zysków, możesz to w łatwy sposób zmienić. Umieszczając swoją witrynę na platformie zyskasz w postaci zarabiającej strony.
System Blogero.pl przyjmuje tylko unikalne blogi tematyczne i zapewnia wysoką jakość powierzchni reklamowej swoim reklamodawcom. System Blogero jest wymagającą platformą poddającą pod ocene każdy nowo przyjęty blog dlatego osiągną najlepsze wyniki testów pozycjonerskich.
System Blogero nie przyjmuje spamu, powielonych blogów, stron pornograficznych, stron o charakterze rasistowskim, oraz stron nawołujących do nienawiści.
WWW Cytuj
Diabeł Online
Użyszkodnik


Liczba postów: 777
Reputacja: 666
Azus Offline
Użytkownik

Liczba postów: 2
Reputacja: 0
Post: #2
RE: Blogero.pl system wymiany linków 01-02-2017 12:32
Też niedawno zwróciłem uwagę na ten SWL, gdyż pomimo, że jest nowy robi dobre wrażenie. Osobiście jednak za dużo naczytałem się o karach dla stron stosujących takie wspomaganie (prawdopodobnie nieumiejętne stosowanie) i nie korzystam z takich rozwiązań, co jest może błędem.
Cytuj


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości