Forum służy wyłącznie jako archiwum. Nie można tworzyć nowych wątków i postów.
Tani hosting

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Batflat - ogolne zauwazone problemy
kamiluskm Offline
Użytkownik

Liczba postów: 15
Reputacja: 0
Batflat - ogolne zauwazone problemy 10-12-2016 01:41
Ponizej wypisuje zauwazone bledy w nim zawarte mysle ze sa w pierwszej kolejnosci do poprawienia.

1. formularz kontaktowy - nie wysyła nadawcy ! wiec pole imię i nazwisko jest zbędne
2. language switcher - tworze strony w języku angielskim osiągnąłem limit w liście stron 10 , wiec system mowie ok kolejne strony będą na karcie adekwatnie 2, 3, 4 przesadziłem. Strony utworzone chce je edytować, wybieram strony - zarządzaj - wybieram język angielski - i klikam na paginacje 2 ups awaria przełącza mnie na język Polski co jest grane ? a stron w języku Polskim brak, ups czy to BUG ? priorytetowo do poprawy
3. Lang switcher - w wersji boot-strap fajny a może by tak ikonki z grafiką językowe ? - do poprawy
4. Markdown - występuje nie na każdej podstronie ale występuje raz włączony nie chce się wyłączyć i cały czas jest włączony
5. Blog i tutaj nie zrozumiale jest dla mnie wypuszczenie bloga i komentarze Wyświetl komentarze Disqus - halo co to jest ? nawet u was na stronie w wersji demo brak możliwości komentowania posta ta opcja najzwyczajniej nie działa! stanowczo do poprawy.
- w zakładce blog bardzo brakuje wyboru wersji językowej.
6. Edytor - brakuje w edytorze opcji załączania i dodawania plików PDF to by była wspaniała funkcja w systemie.
- brakuje również w edytorze możliwości powiększania i ustawiania wielkości czcionki.
7. Moduły - Brak wsparcia przy modułach - moduł sklepu byłby doskonałym rozwiązaniem.

Liczę na szybką naprawę naprawdę fajnego systemu oraz wypuszczenie go i mocne przetestowanie przed wydaniem kolejnej latki, aktualizacji.
Diabeł Online
Użyszkodnik

Liczba postów: 777
Reputacja: 666
Quik Offline
Administrator

Liczba postów: 741
Reputacja: 85
RE: Batflat - ogolne zauwazone problemy 12-12-2016 11:44
Dziękujemy za sugestie. Nie wszystkie są zgodne z naszymi założeniami. Zapraszam do dyskusji innych użytkowników. Chcielibyśmy wysłuchać waszych opinii.

Pomogliśmy? Uszanuj to i nie usuwaj stopki!
CreWix Offline
Użytkownik

Liczba postów: 49
RE: Batflat - ogolne zauwazone problemy 12-12-2016 18:59
Jeżeli chodzi o bloga, zgadzam się z kolegą wyżej, mógłby być bardziej rozbudowany.
Nie wypowiem się na temat reszty, gdy jeszcze nie zdążyłem dobrze sprawdzić, całego systemu. Niektóre elementy bym zmienił, ale to pewnie tylko i wyłącznie pod swoje wymagania, więc w tu chyba średnio by Autorzy się do tego zastosowali. 
kamiluskm Offline
Użytkownik

RE: Batflat - ogolne zauwazone problemy 12-12-2016 19:52
zapomniałem dopisać jako punkt 8. a mianowicie

8. Backup - Przydał by się moduł kopii zapasowych, albo ręczny albo z automatu pamiętam był taki moduł w lekkimcms
CreWix Offline
Użytkownik

Liczba postów: 49
RE: Batflat - ogolne zauwazone problemy 13-12-2016 07:51
(12-12-2016 19:52)kamiluskm napisał(a):  zapomniałem dopisać jako punkt 8. a mianowicie

8. Backup - Przydał by się moduł kopii zapasowych, albo ręczny albo z automatu pamiętam był taki moduł w lekkimcms
Muszę przyznać, że Backup robi się po każdej aktualizacji systemu. Więc coś z tego działa Smile
Quik Offline
Administrator

Liczba postów: 741
Reputacja: 85
RE: Batflat - ogolne zauwazone problemy 13-12-2016 10:44
Jeżeli chodzi o kopię danych to wystarczy pobrać sobie plik /inc/data/database.sdb. W przyszłości wydamy moduł, który będzie jednym kliknięciem robił kopię ważnych rzeczy (upload, szablon i bazadanych) i na odwrót.

Pomogliśmy? Uszanuj to i nie usuwaj stopki!
soki Offline
Użytkownik

Liczba postów: 2
RE: Batflat - ogolne zauwazone problemy 02-01-2017 22:32
disqus wyświetla mi się po rosyjsku. Tak ma być?
Ghost007 Offline
Użytkownik

Liczba postów: 3
RE: Batflat - ogolne zauwazone problemy 05-01-2017 23:03
Witam,

ad.1, 2, 7 i 8 nie sprawdzałem ale,
ad.3 obrazki/ikon flag lub "PL", "EN" itp. powinny być moim zdaniem standardem,
ad.4 u mnie nie ma problemu,
ad.5 moim zdaniem moduł bloga powinien być bardziej rozbudowany chociaż by o wersje językowe bo co z tego że mam stronę potłumaczoną jak wpisy w blogu są tylko w jednym języku, już kiedyś między innymi taką propozycję wysyłałem na e-mail,
ad.6 moim zdaniem w edytorze brak zmiany czcionki jest denerwujący, wiem można używać nagłówków czy też ręcznie zmieniać źródło ale czy o to chodzi, przykład tego edytora z zmianą czcionki http://summernote.org/deep-dive/#custom-toolbar-popover

Ode mnie dodam,
skrawki, galeria brak wielojęzyczności (ktoś napisać może że masz możliwość tworzenia ich w dowolnej wersji językowej, tak ale nie bierze pod uwagę wielkość serwera i ilości zdjęć w galerii do pobrania np. tworząc galerię kwiatów po polsku, angielsku niemiecku i francusku, a kwiatów jest z 30 to do każdego z tych języków muszę wgrać na serwer te same zdjęcia, zamiast raz i opis zmieniać)
goral21ss Offline
Użytkownik

Liczba postów: 6
RE: Batflat - ogolne zauwazone problemy 24-01-2017 14:23
Fakt nie wysyła imienia i nazwiska w formularzu a szkoda Sad
kamiluskm Offline
Użytkownik

RE: Batflat - ogolne zauwazone problemy 24-01-2017 14:38
szkoda racja - ale prosze zauważyć ze podczas odpowiedzi na meila pojawia sie meil i ewentualnie imie od nadawcy wiec jest blad ale w niewielkim stopniu.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości