Forum służy wyłącznie jako archiwum. Nie można tworzyć nowych wątków i postów.
Tani hosting

AdmiralAFF.com - Best gambling affiliate program
AdmiralAFF.com Offline
Użytkownik

Liczba postów: 1
Reputacja: 0
Post: #1
Information AdmiralAFF.com - Best gambling affiliate program 19-05-2017 13:30
Dzień dobry, drodzy webmasterzy!

Prezentujemy państwu nowy program partnerski AdmiralAFF.com

[Obrazek: 47088713d107.jpg]

AdmiralAFF.com – to europejski projekt, poświęcony tematyce gambingu. Przy projektowaniu naszego programu, postawili przed sobą cel zrobić serw, który mógł by pozwolić webmasterzy otrzymywać maksymalny procent odliczeń, przy tym elastyczny i komfortowy w użyciu,  taki, co odpowiada wszystkim wymaganiom partnerskiego biznesu. Dla tego staraliśmy się wziąć pod uwagę wszystkie plusy i minusy innych programów w tej niszy, a także uzupełniać i  polepszyć już istniejące decyzje. Projekt jest orientowany na rynki krajów Bałtyckich i Europy, ale technicznie przygotowany do pracy z ruchem praktycznie z dowolnego kraju.

Co możemy zaoferować państwu?

1. Elastyczne i zaprojektowany system taryfikacji z odliczeń do 65% Revshare.
Nasz system taryf posiada elastyczną strukturę i pozwala otrzymywać wysoki procent odliczeń, niezależnie od ilości ruchu.


2. Ochrona partnerów od wszelkiego rodzaju oszustwa 
Zbiór i obróbka danych statystycznych na projektach kasyna jest zbudowana  w taki sposób, aby maksymalnie obronić partnera i jego ruch, od jakichkolwiek strat. Wszyscy gracze są brane pod uwagę i są sprawdzane nie tylko w momencie rejestracji/wpłaty, ale i na końcu okresu rozliczeniowego.

3. Wysoka jakość projektów
Dbamy nie tylko o  jakości pracy samego programu,  ale i za jakością projektów, które prezentujemy. Praca z graczami – jeden z priorytetowych punktów naszego serwisu.

4. Indywidualne podejście do każdego partnera
Dla nas jest ważna nie tylko praca z ruchem i graczami, ale i praca z samymi partnerami. Dla nas nie ma drobnych webmasterów, staramy się znaleźć indywidualne podejście do każdego, żeby zmaksymalizować wasz i nasz dochód.

W tej chwili program partnerski działa w reżimie otwartego testowania. Jesteśmy gotowi nadać priorytetowe warunki dla wszystkich partnerów – 65% Revshare na 2 miesiące, dla każdego, kto zarejestruje się do 15 czerwca. W celu uzyskania wysokiego procentu trzeba:

1. Zarejestrować się  do 15.06.2017
2. Skontaktować się  z naszą pomocą wsparcia dla umocowania podwyższonej  stopy oprocentowania.

Dokładniej o innych przewagach pracy z naszym programem, opowiemy w następnych postach. A teraz, możecie rejestrować się i aktywować swój  podwyższony procent odliczeń.
Jeśli macie jakieś pytania, my z radością damy odpowiedź. 


Zespół  AdmiralAFF.com
support@admiralaff.com
http://admiralaff.com
Cytuj
Diabeł Online
Użyszkodnik


Liczba postów: 777
Reputacja: 666


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości