Forum służy wyłącznie jako archiwum. Nie można tworzyć nowych wątków i postów.
Tani hosting

80% ruchu z komórek jak zarobić
bredzi Offline
Użytkownik

Liczba postów: 20
Reputacja: 0
80% ruchu z komórek jak zarobić 26-01-2015 00:34
Witam

Chciałem was zapytać czy macie jakiś sprawdzony układ reklamy dla strony typu kwejk - temysli.pl gdzie 80 % odwiedza stronę na użądleniu mobilnym?

Będę robić nową grafikę i zastanawiam sie jaki układ zastosować. Myślałem też żeby nie robić tak jak większość tego typu stron ciemna grafikę i tło czarne tylko bardziej białe i podobne do aplikacji facebooka bo 80% odwiedzionych używa penie aplikacji FB tylko czy FB sie nie przyczepi jak to będzie podoneSmile

będę wdzieczny za porady
Diabeł Online
Użyszkodnik

Liczba postów: 777
Reputacja: 666
Leśny Offline
Moderator

Liczba postów: 446
Reputacja: 59
RE: 80% ruchu z komórek jak zarobić 26-01-2015 01:24
Strona responsywna, przede wszystkim.

[Obrazek: sig.png]
A z hostingów, polecam MyDevil.net - wydajny i niezawodny
IOR0J0R30H - kod na 20% zniżki
elempl Offline
Super Premium :)

Liczba postów: 665
Reputacja: 30
RE: 80% ruchu z komórek jak zarobić 26-01-2015 11:18
(26-01-2015 00:34)bredzi napisał(a):  Witam

Chciałem was zapytać czy macie jakiś sprawdzony układ reklamy dla strony typu kwejk - temysli.pl gdzie 80 % odwiedza stronę na użądleniu mobilnym?

Będę robić nową grafikę i zastanawiam sie jaki układ zastosować. Myślałem też żeby nie robić tak jak większość tego typu stron ciemna grafikę i tło czarne tylko bardziej białe i podobne do aplikacji facebooka bo 80% odwiedzionych używa penie aplikacji FB tylko czy FB sie nie przyczepi jak to będzie podoneSmile

będę wdzieczny za porady

jeśli temysli.pl to Twój serwis to wynajmij po prostu grafika, który Ci to ogarnie na tej stronie jest taki wizualny śmietnik, że na pewno gorzej już się nie da tego zrobić Smile

Btw. nie bardzo wiem czym są użądlenia mobilne Big Grin jakaś odmiana pszczół czy jak? Big Grin

Nie podoba Ci się mój post? Nie czytaj! Żyjesz w wolnym kraju i nikt Cię do tego nie zmusza! Big Grin
Więc nim odpiszesz coś głupiego zluzuj gumę w majtkach, weź 10 głębokich oddechów, zamknij przeglądarkę, zjedz marchewkę i wypij sok z biedronki.Jeśli jeszcze masz ochotę coś odpisać przemyśl to 2 razy!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-01-2015 11:20 przez elempl.)
dawidowww Offline
TenTego Premium

Liczba postów: 67
Reputacja: 5
RE: 80% ruchu z komórek jak zarobić 26-01-2015 14:01
Temysli.pl - elempl, niby "wizualny śmietnik" a jaki ładny naturalny, duży fanpage ma Smile Taki śmietnik musi się jednak podobać...

bredzi - a myślisz, że Twoja strona jest na tyle duża, żeby facebook zwrócił na nią uwagę? Śmiało rób białe tło jeśli chcesz tylko, żeby to miało ręce i nogi Smile Jak masz ruch mobilny to tak jak Leśny mówił podstawa to strona responsywna.
bredzi Offline
Użytkownik

RE: 80% ruchu z komórek jak zarobić 26-01-2015 15:56
Te myśli nie należą do mnieSmile fajnie by było bo maj spory ruch.

Sprawa wygląda tak że ja juz miałem taki serwis tylko go sprzedałem ponieważ słabo to szło. Musiałem parę miesięcy sie namęczyć żeby wycinać 4000 tyś zł z 100 tyś odwiedzionych. Teraz dokupiłem jeden mega aktywny fanpag 135 k gdzie fani tylko lubią cytaty itd

Mam już łącznie 225 K fanów co lubią cytaty i chciał bym ponownie spróbować rozkręcić taka stronę. Skrypt juz mam i strona jest też responsywan: http://zitatenwelt.de/ to ta strona co sprzedałem. Che zmienić tylko grafikę i treść obrazka nie będzie generowane na własnym tle tylko tak jak na temaysli.pl na rożnych obrazkachSmile

Tylko zastanawiam sie co można zrobić lepiej żeby klikalność reklamy była większa.
kmike Offline
Pomocnik

Liczba postów: 2,096
Reputacja: 232
RE: 80% ruchu z komórek jak zarobić 26-01-2015 16:59
Ustawić je w bardziej klikalnych miejscach. Obecnie widzę jedną (małą) reklamę w nagłówku i między obiektami. Ja bym dodał jakąś reklamę w podglądzie obiektu (z odpowiednimi odstępami) między obiektem a share buttonem.

- Pakiet aplikacji FB - 120 zł
- Pakiet WSZYSTKICH modyfikacji - 169 zł

WWW Cytuj
elempl Offline

RE: 80% ruchu z komórek jak zarobić 26-01-2015 22:39
@dawidowww

ich fanpage był nabijany aplikacją, śmietnik z pewnością obniża im przychody ale widać nie wiedzą o tym Smile

@bredzi

strona powinna być responsywna a jednostki reklamowe elastyczne wtedy powinno być ok.

Nie podoba Ci się mój post? Nie czytaj! Żyjesz w wolnym kraju i nikt Cię do tego nie zmusza! Big Grin
Więc nim odpiszesz coś głupiego zluzuj gumę w majtkach, weź 10 głębokich oddechów, zamknij przeglądarkę, zjedz marchewkę i wypij sok z biedronki.Jeśli jeszcze masz ochotę coś odpisać przemyśl to 2 razy!
Wrzose Offline
TenTego Premium

Liczba postów: 110
Reputacja: 5
RE: 80% ruchu z komórek jak zarobić 26-01-2015 23:06
(26-01-2015 15:56)bredzi napisał(a):  ...żeby wycinać 4000 tyś zł z 100 tyś odwiedzionych.

Myślę, że 4 mln zł z 100 tyś odwiedzających to całkiem dobry wynik Big Grin
elempl Offline

RE: 80% ruchu z komórek jak zarobić 26-01-2015 23:13
(26-01-2015 23:06)Wrzose napisał(a):  
(26-01-2015 15:56)bredzi napisał(a):  ...żeby wycinać 4000 tyś zł z 100 tyś odwiedzionych.

Nie wiem czy kolega załapie xD

bredzi Offline
Użytkownik

RE: 80% ruchu z komórek jak zarobić 26-01-2015 23:17
(26-01-2015 16:59)kmike napisał(a):  Ustawić je w bardziej klikalnych miejscach. Obecnie widzę jedną (małą) reklamę w nagłówku i między obiektami. Ja bym dodał jakąś reklamę w podglądzie obiektu (z odpowiednimi odstępami) między obiektem a share buttonem.

DziękiSmile takie rozwiązanie miedzy obrazkiem a Share ma obecnie demotywatory.
Trzeba będzie testować i sprawdzać co bedzie najlepszeSmile

(26-01-2015 23:13)elempl napisał(a):  
(26-01-2015 23:06)Wrzose napisał(a):  

Nie wiem czy kolega załapie xD

haha oj wiem że narobiłem błędySmile 100 tys odwiedzionych to zarobek 4 tyś złSmile ale musiałem sie przy tym namęczyć i trwało to parę miesięcy
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-01-2015 23:22 przez bredzi.)

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości