Forum służy wyłącznie jako archiwum. Nie można tworzyć nowych wątków i postów.
Tani hosting

Jak pomóc Fundacji ?
wittpoless Offline
Użytkownik

Liczba postów: 0
Reputacja: 0
Post: #1
Jak pomóc Fundacji ? 15-11-2016 15:42
Witam,

To jest małe ogłoszenie o charakterze społecznym.  Wierzę, że nikt się nie obrazi – choć to  temat odrobinę z boku tematyki tego forum.
Chodzi o to, że fundacja Training Projects, z którą jestem związany proponuje liderom charytatywnym  udział w darmowej Akademii Innowatora i Strategia NGO. To projekt edukacyjny dla stowarzyszeń, fundacji, i klubów które organizują akcje związane ze zdrowiem i ruchem fizycznym, sportem, zielone i przyrodnicze, dotyczące kultury i sztuki, nauki i edukacji, hospicja i charytatywne, turystyczne, i inne  – wszystkich, którzy działają społecznie. Wszystkie szkolenia finansuje nasza fundacja.  Tutaj zasady uczestnictwa : http://www.symulacje.edu.pl/ngo  
Kursy prowadzone są na Jurze Krakowsko Częstochowskiej, niemniej wszystkie posiłki i hotel i dojazd również pokrywa  Fundacja. 
Jeżeli zainteresowany kandydat nie ma możliwości uczestniczyć w obecnej rundzie programu, zapraszamy na kolejne. Rekrutacja odbywa się co sześć miesiący.  
Z pozdrowieniami,
Rafal
PS. Mam nadzieję, że nikt tego wpisu nie potraktuje jako komercyjnego marketingu – chodzi o akcję charytatywną dla organizacji charytatywnych.
Diabeł Online
Użyszkodnik


Liczba postów: 777
Reputacja: 666


Wiadomości w tym wątku
Jak pomóc Fundacji ? - wittpoless - 15-11-2016 15:42

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości