Sruu - forum webdeveloperów
POMOCY! Wordpress jak przenieść sidebar na prawą stronę - Wersja do druku

+- Sruu - forum webdeveloperów (http://forum.sruu.pl)
+-- Dział: Gotowe Rozwiązania (/f-gotowe-rozwiazania)
+--- Dział: Systemy CMS (/f-systemy-cms)
+--- Wątek: POMOCY! Wordpress jak przenieść sidebar na prawą stronę (/t-pomocy-wordpress-jak-przeniesc)

Strony: 1 2

POMOCY! Wordpress jak przenieść sidebar na prawą stronę - Niechcio - 02-08-2017 11:48

Cześć wszystkich (jestem zielony).
Znalazłem fajny motyw, ale sidebar jest po lewej.
W edytorze próbowałem..
Motyw nazywa się Coral Dark.
Czy pomożecie mi zmienić sidebar na prawą stronę?
Proszę o pomoc.

RE: POMOCY! Wordpress jak przenieść sidebar na prawą stronę - phost - 02-08-2017 23:29

Sprawdz w pliku index.php szablonu jaki plik wywoluje sidebar, czyli w ktorym pliku jest usadowiony. Jak juz ustalisz to otwierasz ten plik i css i zmieniasz ustawienie z lewej na prawa. Potem musisz edytowac ustawienie dla tresci i kolumn bo inaczej Ci sie rozjedzie.

Od dawna juz nie mialem stycznosci z wp wiec nie pamietam dokladnie jakie to pliki i czy wciaz struktura jest taka sama jak dawniej.

RE: POMOCY! Wordpress jak przenieść sidebar na prawą stronę - Niechcio - 03-08-2017 05:25

W index.php sidebar występuję tylko raz.
[Obrazek: b2fdf63cc17b7636][Obrazek: b2fdf63cc17b7636med.png]" />
Dalej
[Obrazek: 2j0m5n5.png]
.................................................
W style.css sidebar występuje dwa razy:[attachment=922][attachment=923]

Oczywiście mogę w pierwszym zmienić left-sidebar na right-sidebar, ale to nic nie zmienia

RE: POMOCY! Wordpress jak przenieść sidebar na prawą stronę - phost - 03-08-2017 12:59

Przeciez to wszystko mozesz ustalic w appearance->widgets i tam ustalasz co i gdzie ma sie wyswietlac.

RE: POMOCY! Wordpress jak przenieść sidebar na prawą stronę - Niechcio - 03-08-2017 18:03

Aż tak zielony to nie jestem. Nie da się ustawić w personalizacji/widgets. Tylko stopke

RE: POMOCY! Wordpress jak przenieść sidebar na prawą stronę - Niechcio - 04-08-2017 21:28

[font="Helvetica Neue", Arial, Verdana, sans-serif][font="Helvetica Neue", Arial, Verdana, sans-serif]czekam..[/font][/font]

RE: POMOCY! Wordpress jak przenieść sidebar na prawą stronę - phost - 05-08-2017 11:50

W pliku sidebar.php masz wyraznie napisane do jakiego diva nalezy klasa sidebara i jaka funkcja go wywoluje i jak sie zwie. To co pokazales na css to jedynie style tytulow i opisow w bocznych panelach a zatem zmieniales nie to co trzeba. Daj link do strony bedzie szybciej wskazac miejsce po zbadaniu elementu co masz zmienic.

RE: POMOCY! Wordpress jak przenieść sidebar na prawą stronę - Niechcio - 07-08-2017 18:59

http://niechcio-blog.pl

RE: POMOCY! Wordpress jak przenieść sidebar na prawą stronę - RootsReggaeRagga - 08-08-2017 10:14

.pull-70 {
  left: -70%;
}
.grid-30 {
  float: left;
  width: 30%;
}

masz takie style dla tego sidebar, (jakis strasznie stary szablon) ze cos takiego zostalo zastosowane tbh

daj cos takiego 

@media (min-width: 1025px){

.pull-70 {
      left: 0;
   }
   .grid-70 {
      float: left;
      width: 70%;
    }
}

@media (min-width: 1025px){
  .grid-30 {
    float: right;
    width: 30%;
  }
  .push-30 {
    left: 0;
  }
}

RE: POMOCY! Wordpress jak przenieść sidebar na prawą stronę - Niechcio - 09-08-2017 03:55

Dzięki, ale dokładnie gdzie mam wstawic tą wartosc? Pod kod czy jak?
W style.css? W jakiej wartosci, bo wysyłałem zdj, że jest dwa razy sidebar w style.css.