Sruu - forum webdeveloperów
WWW Rajdy24.pl - Wersja do druku

+- Sruu - forum webdeveloperów (http://forum.sruu.pl)
+-- Dział: Inne (/f-inne)
+--- Dział: Wasze Prace (/f-wasze-prace)
+--- Wątek: WWW Rajdy24.pl (/t-www-rajdy24-pl)

Rajdy24.pl - gabrally - 22-03-2016 19:39

Trwa drugi rok pracy nad witrynką, która spięła w całość moje wszystkie poprzednie. Mowa o Rajdy24, internetowym centrum rajdów samochodowych, które w rok udało się doprowadzić do czubu jeśli chodzi o strony tego sportu w Polsce. 

Serwis to głównie aktualności z 17 lig, którym patronujemy + kilka działów ogólnych, współpraca z kilkudziesięcioma fotografami (dział galerie), do tego rozbudowujemy akademię rajdową dla początkujących i dbamy w jakiś tam sposób o wizerunek rajdów w serwisach społecznościowych (FB, Twitter, Instagram, YouTube, Wykop) + mamy trochę różnych współprac z innymi redakcjami. 

Do tego jest dział filmowy na podstawie TT2, dzisiaj także uruchomiliśmy ligę typowania. Dużo pomaga tu @kmike, dlatego mocno mogę polecić tego pana Smile 

Noo, to chyba tyle. Opinie mile widziane Smile Blush

RE: Rajdy24.pl - kmike - 24-03-2016 10:21

Będziemy sobie słodzić na wzajem, ale co mi tam. Jedna z niewielu stron na forum, robiona z pasji, nie wyłącznie dla profitów Smile

RE: Rajdy24.pl - Wrzose - 24-03-2016 12:40

Podoba mi się, ile uu? 

RE: Rajdy24.pl - gabrally - 25-03-2016 14:36

Średnio 40k miesięcznie (dane z 2015), ale z dużą tendencją wzrostową. Jeszcze przyzwyczajamy użytkowników do nowej strony, niestety większość z nich jest przyzwyczajona do bardzo tradycyjnych stron (news, galeria, film - wsio) i trudno wprowadzać szybko akceptowane innowacje. Generalnie plan do połowy roku to osiągnięcie średniej na poziomie 60k. Wiele więcej już nie ugramy w temacie rajdów Smile 

RE: Rajdy24.pl - Viruus - 12-07-2016 17:49

Stronka ładna, przejrzysta.