Sruu - forum webdeveloperów
WWW noniezle.pl - Wersja do druku

+- Sruu - forum webdeveloperów (http://forum.sruu.pl)
+-- Dział: Inne (/f-inne)
+--- Dział: Wasze Prace (/f-wasze-prace)
+--- Wątek: WWW noniezle.pl (/t-www-noniezle-pl)

Strony: 1 2

noniezle.pl - math90 - 24-02-2016 09:10

Zapraszam na stronę internetową http://noniezle.pl
Projekt służył bardziej jako poligon... w sumie to już nie rozwijany z braku czasu, ale myślę wrzucę, może ktoś, coś tam znajdzie dla siebie.
Serwis postawiony na nogi 01-08-2015, nie rozwijany od stycznia br, miesięcznie strona ma około 1000 unikalnych wejść, z separacją moich, oraz tak zwanych botów reklamowych - rosja, kazachstan itp. Jest kilku (raczej było) użytkowników stałych, którzy dodawali treści... Lajki na fanpage są w większości naturalnie zdobyte.
TyleTongue
Pozdr wszystkich odwiedzającychBig Grin

RE: noniezle.pl - Wyimaginowany Wirtuoz - 24-02-2016 15:51

odsprzedaż ? 

wizualnie ładnie Tongue Chętnie bym kontynuować prace przy nim i zajmował się nim Tongue

RE: noniezle.pl - math90 - 24-02-2016 18:15

kurcze... szczerze mówiąc nie myślałem o tym Big Grin
Napisałem tam większość artykułów, tak głupio by mi było go sprzedaćTongue

RE: noniezle.pl - Wyimaginowany Wirtuoz - 24-02-2016 21:35

;P jak chcesz chetnie bym sie za opiekowal nim ;p jkby co pisz na pw ile chcesz albo mail : bakmichu@gmail.com 

RE: noniezle.pl - Wyimaginowany Wirtuoz - 28-02-2016 21:42

co to wgl za silnik i szablon ?

RE: noniezle.pl - math90 - 29-02-2016 08:33

King Media, szablon nieznacznie zmodyfikowany do oryginału. Nie potrzebowałem fajerwerków, chciałem aby był na maksa prostyWink

Mam też na tentego stronkę, szablon własny, ale nie wprowadziłem jeszcze wszystkich modyfikacji = nie zakończyłem projektu, więc nie chcę się jeszcze chwalićBig Grin

RE: noniezle.pl - Wyimaginowany Wirtuoz - 29-02-2016 22:22

dziekuje Big Grin tez planuje wdrazyc cos podobnego na takim silniku  tylko musze sobie to przemyslec na spokojnie i malymi kroczkami przystąpić do projektu Tongue

RE: noniezle.pl - Wrona - 18-03-2016 11:58

Wizualnie super, ale nie wiem czy taka strona na przyszłość Smile

RE: noniezle.pl - kamila2655 - 24-06-2016 09:58

tam jest wszystko taki misz masz

RE: noniezle.pl - HybrydaPowala - 28-06-2016 12:18

stronka fajna, głównie ze względu na własne treści Wink Wizualnie tez bardzo fajnie, pracuj nad nią dalej bo szkoda Twojej pracy