Sruu - forum webdeveloperów
Jaki program do projektowania logo? - Wersja do druku

+- Sruu - forum webdeveloperów (http://forum.sruu.pl)
+-- Dział: Inne (/f-inne)
+--- Dział: Śmietnik (/f-smietnik)
+--- Wątek: Jaki program do projektowania logo? (/t-jaki-program-do-projektowania-logo)

Strony: 1 2

Jaki program do projektowania logo? - juzwa - 21-12-2015 12:47

Hej Panowie jaki program polecacie (darmowy) do projektowania logo, potrzebuję w miarę łatwy w użyciu, i aby był nie mniej dobry od tych płatnych.

RE: Jaki program do projektowania logo? - klocek - 21-12-2015 12:55

Inkscape

RE: Jaki program do projektowania logo? - genju2 - 26-01-2016 16:01

Można darmowego Gimpa też użyć jak umiesz dobrze działać w programach graficznych to w gimpie też zrobisz fajne logo.

RE: Jaki program do projektowania logo? - patykarl - 31-01-2016 14:35

gimp, photoscape, ja kiedyś zrobiłem super logo i poster nawet w powerpointcie, jedyne co cie ogranicza to wyobraźnia.

RE: Jaki program do projektowania logo? - Wyimaginowany Wirtuoz - 06-02-2016 16:11

a kto poleci jakis program fajny na maca z darmowych albo trial 

RE: Jaki program do projektowania logo? - Faber - 08-02-2016 12:57

Na maca też masz wersję gimpa. Ogólnie większość z tych darmowych programów nie daje nawet połowy tej wygody pracy jak i możliwości co powiedzmy photoshop czy ilustrator, ale chyba najbardziej zbliżonym jest właśnie gimp. A dlaczego najlepiej korzystać z tego najbardziej podobnego? Bo biorąc pod uwagę, że jeśli kogoś to interesuje i chce się tym zajmować w przyszłości, to docelowo i tak będzie w końcu pracował na programach Adobe Smile

RE: Jaki program do projektowania logo? - Wyimaginowany Wirtuoz - 11-02-2016 13:02

na win pracowalem tylko na programach od adobe Tongue no ale  chyba czas spróbować polskiego gimpa 

RE: Jaki program do projektowania logo? - hightower - 23-04-2016 13:28

szczerze to na przyszłość dla każdego odpowiem: wystarczy pomysł - papier i ołówek Smile

RE: Jaki program do projektowania logo? - festeadit - 26-04-2016 13:58

A ja właśnie nigdy nie mogę przelać pomysłu na papier. Zawsze sobie robię jakieś szkice w gimpie nawet. Mam chyba koślawe palce Tongue 

RE: Jaki program do projektowania logo? - katarzynazaharczuk - 25-05-2016 07:57

najbardziej popularny i powszechnie uzywany to Illustrator