Sruu - forum webdeveloperów
Gdzie macie konto w banku? - Wersja do druku

+- Sruu - forum webdeveloperów (http://forum.sruu.pl)
+-- Dział: Inne (/f-inne)
+--- Dział: Śmietnik (/f-smietnik)
+--- Wątek: Gdzie macie konto w banku? (/t-gdzie-macie-konto-w-banku)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7

Gdzie macie konto w banku? - ciborek1 - 31-03-2013 22:27

Witajcie
W jakich bankach macie konto? Czy mógłbym Poznać Wasze opinie o mbanku? Czy jest to dobry bank do założenia konta? Jest darmowy?

RE: Gdzie macie konto w banku? - kmike - 01-04-2013 00:01

Od lat jestem w mbanku i chyba nie zrezygnuję. Wszystko możesz załatwić przez telefon (lub jak wolisz w punkcie), część wniosków możesz otwierać przez Internet (lokaty, konta oszczędnościowe, itp). Nie ma żadnych kosztów związanych z prowadzeniem konta. Kiedyś była mowa o 2zł miesięcznie za kartę jeśli nie dokonasz transakcji za minimum 100zł. Mam 2 karty, jednej w cale nie używam i nigdy nie pobrało mi tej opłaty.

RE: Gdzie macie konto w banku? - mattonit - 01-04-2013 10:52

Od kilku lat też mam konto w mbanku i też nie zrezygnuję. Przelewy (np. do AZ.pl jak kupuję domenę) idą automatycznie (ledwo zdążę zrobić przelew a już mam na mailu potwierdzenie, że domena zarejestrowana). Niskie opłaty, niewysokie prowizje za wypłaty z innych bankomatów. Warto się tym zainteresować ;-)

RE: Gdzie macie konto w banku? - ciborek1 - 01-04-2013 11:15

Czyli z tego co wyczytałem jest jedynie opłata za kartę 2 zł miesięcznie jeśli nie zrobię zakupów kartą na min. 100 zł w miesiącu?

RE: Gdzie macie konto w banku? - kmike - 01-04-2013 11:56

Dokładnie. Z wypłatami z bankomatów (jeśli ktoś często wypłaca) jest dobra opcja, za 5 złotych miesięcznie masz bezpłatny dostęp do wszystkich bankomatów w Polsce.

RE: Gdzie macie konto w banku? - technik - 02-04-2013 11:25

Kmike ty mówisz o Koncie internetowym W Mbanku ?

RE: Gdzie macie konto w banku? - binprogrammer - 02-04-2013 20:00

W pko mam płacę 2 zł miesięcznie i mam wszystkie wypłaty w polsce za darmo (w ue z tego co pamiętam też), polecam ten bank, chociaż moje wydatki są na poziomie 300zł /mc

RE: Gdzie macie konto w banku? - NieSmutaj.pl - 03-04-2013 12:06

Ja mam mbank i również polecam Smile

RE: Gdzie macie konto w banku? - kmike - 03-04-2013 14:09

@technik, tak.

RE: Gdzie macie konto w banku? - Romettiv - 07-04-2013 13:27

z mbankiem co chwilę są jakieś problemy, ostatnio znowu byli ddosowani i ich strona nie działała przez kilka godzin, więc nie wiem czy w takim miejscu warto trzymać pieniądze, sam korzystam z ing i jestem z nich zadowolony