Sruu - forum webdeveloperów
Sprzedam Reklama w Portalu Społecznościowym - Puszyste.eu - 0,1 gr / odsłona - Wersja do druku

+- Sruu - forum webdeveloperów (http://forum.sruu.pl)
+-- Dział: Inne (/f-inne)
+--- Dział: Bazarek (/f-bazarek)
+--- Wątek: Sprzedam Reklama w Portalu Społecznościowym - Puszyste.eu - 0,1 gr / odsłona (/t-sprzedam-reklama-w-portalu-spolecznosciowym)

Reklama w Portalu Społecznościowym - Puszyste.eu - 0,1 gr / odsłona - perfectus - 07-07-2012 14:49

Oferuję Reklamy Graficzne w Portalu Społecznościowym Puszyste.Eu - Portal Randkowy dla Puszystych.

Statystyki strony można zobaczyć tutaj STAT4U - hasło do statystyk "stat"

Średnia liczba odsłon Portalu Miesięcznie - ponad 200.000
Średnia ilość unikalnych użytkowników dziennie - UU/dzień - ponad 300

Oferuję reklamy
750x100px - nagłówek strony pod reklamą afilo.pl - widoczna bez logowania dla każdego - 200 zł miesięcznie (przy uwzględnieniu statystyk daje to poniżej 0,1 grosza / odsłona)
750x100px - stopka strony pod reklamą Diores.pl - widoczna bez logowania dla każdego - 200 zł miesięcznie
160x600px - w prawej części strony głównej widoczna po zalogowaniu - widoczna dla zalogowanych - 150 zł miesięcznie
160x600px - w lewej części strony w każdym profilu użytkownika - widoczna dla zalogowanych - 150 zł miesięcznie.

Reklamy box - 125x125 px - 4 sztuki widoczne w profilach użytkowników - widoczne dla zalogowanych - 50 zł miesięcznie

Wszystkie reklamy bez rotacji w kolejności zgłoszeń - wykup na dłuższy okres = spory rabat

Reklamy bez rotacji - wysoka klikalność.

Zapraszam Serdecznie

Możliwość wymiany linków w stopce strony.
Mile widziane inne propozycje wymiany reklamowej.

RE: Reklama w Portalu Społecznościowym - Puszyste.eu - 0,1 gr / odsłona - Lion - 09-07-2012 13:00

Damn, to w tym wieku ktoś jeszcze płaci za wyświetlenia? Nie oszukujmy się, przy tych 300 uu takie stawki dostaniesz jedynie za kliki..

RE: Reklama w Portalu Społecznościowym - Puszyste.eu - 0,1 gr / odsłona - tekataku - 09-07-2012 13:19

0,001zł?
u mnie 0,0004zł za wyświetlenie i to między obrazkami, strona nie ma podbijanych wyświetleń autosurfami i nie jest zasrana ze wszystkich stron reklamami. I tak w ogóle to dużo korzystniejsza tematyka.

RE: Reklama w Portalu Społecznościowym - Puszyste.eu - 0,1 gr / odsłona - perfectus - 09-07-2012 14:55

(09-07-2012 13:19)tekataku napisał(a):  0,001zł?
u mnie 0,0004zł za wyświetlenie i to między obrazkami, strona nie ma podbijanych wyświetleń autosurfami i nie jest zasrana ze wszystkich stron reklamami. I tak w ogóle to dużo korzystniejsza tematyka.

Po pierwsze jeśli chodzi o tematykę to dzienna liczba logowań zarejestrowanych użytkowników jest najlepszą wykładnią zainteresowania stroną u mnie to około 200 osób dziennie które spędzają na Portalu przynajmniej 10-30 minut dziennie. Oczywiście to nie NK z milionami użytkowników ale jak na Portal Randkowy dla Puszystych to ponad 2000 użytkowników to super wynik do tego same naturalne profile żadnych lewych profili (jak np. SexFotka co drugi profil Kobieta ma w opisie biseksualna - faceci nie pisać - hehe śmieszne myślą że jak będą udawać dziewczynę to łatwiej poderwą laskę tylko co potem ?) i do tego odsetek 50/50 % Kobieta/Mężczyzna to na taki portal super wynik. Do tego użytkownicy są bardzo aktywni zarówno na portalu jak i na forum, zorganizowaliśmy już 2 Zloty na których było w sumie ponad 60 osób (zloty organizowane w Katowicach a dziewczyny przyjechały nawet z Warszawy). Do tego jesteśmy w trakcie organizowania Agencji Modelek Puszystych - dość poszukiwanych w ostatnim czasie a w Polsce są tylko 3 takie na obecną chwilę w tym MAxiLook, BBWProjekt, i jeszcze jedna a mamy na tą chwilę ponad 300 chętnych dziewczyn.

Naprawdę nie sztuką jest zrobić forum, wgrać gotowca z 10000 postów a tak naprawdę to naturalnych użytkowników jest jakieś 10-20 osób. A niestety takich stron napotykam codziennie setki masa postów, pseudoużytkowników a tak naprawdę zupełnie bezwartościowe. Tak naprawdę trudno w dzisiejszych czasach stworzyć wartościowe strony pozyskujące naturalnych użytkowników bo większość z nich to tylko powielanie już istniejących.
Nawet jak dobrze poszukać w google to znajdziesz gotowe bazy danych takich forów i widać to po wynikach wyszukiwania gdzie wpisując konkretną frazę w google dostajemy dziesiątki wyników prowadzących do różnych forów ale wyświetlających ten sam tekst posta a nie jakoś trudno uwierzyć że ktoś mozolnie wklepuje te same posty na dziesiątkach for internetowych.

Liczba odsłon strony jest całkowicie naturalna - nie korzystam z żadnych autosurfów ani innych kretyńskich wynalazków tylko po to żeby nabić sobie wejścia bo to tak naprawdę dla mnie nic nie daje - liczy się dla mnie konkretny użytkownik zarejestrowany w portalu i to jest konkret bo taki użytkownik płaci za dostęp VIP więc sztuczne podbijanie statystyk jest w tym wypadku bezcelowe a tylko szkodzi dla serwera bardzo go przeciążając. Moja liczba odwiedzin jest z reklam na innych stronach, no i niestety pracowitego wysyłania zaproszeń na innych portalach (fotka.pl, nk.pl ponad 500 zaproszeń dziennie).

Dla osób mogących zaoferować coś konkretnego dla zebranej przez nas grupy docelowej (osoby puszyste) - np. ubrania dla puszystych, diety, zdrowy styl życia to taka reklama jest bardzo atrakcyjna bo zapewnia wysoki stopień konwersji i wielu klientów.

Na chwilę obecną wyświetlają się tylko reklamy Afilo (żeby jakieś się wyświetlały) , i reklama PP sklepu Diores.pl (17 dokonanych transakcji zakupu potwierdzonych prowizjami) z odzieżą dla puszystych które będą zastępowane wykupionymi reklamami.
Możesz umieścić na stronie reklamy Orange, Militaria.pl ale tak naprawdę to ile będzie transakcji ? Reklamy powinny być ściśle kierowane do grupy docelowej a jej target powinien być dobrze określony.
Sam sobie odpowiedz tak naprawdę jaki masz stopień konwersji na Twojej stronie i czy reklamy są dobrze dobrane.

Oczywiście na stronach opartych o TenTego w zasadzie wyświetlać można różne reklamy niekoniecznie ukierunkowane na tematykę strony, a ilość odwiedzin na nich jest w większości przypadkowa i niestety odsetek osób powracających jest znikomy dlatego i przelicznik wartości reklamy na takiej stronie musi być inny, owszem można na niej uzyskać sporą liczbę wejść z wymiany linków, banerów itp. ale tak naprawdę wyniki ilość wejść / ilość klików - zwany współczynnikiem konwersji jest znikomy dlatego i wartość reklamy na takich stronach jest o wiele niższa.

Do tego wszystkiego portali podobnych do Demotywatorów i Kwejk jest niestety tysiące a takich jak mój Puszyste.eu ściśle ukierunkowanych jest tylko kilka w tym mój jako jedyny całkowicie polski - wystarczy w google wpisać frazę "randki dla puszystych"

Dla mnie skrypt TenTego jest jedynie uzupełnieniem istniejącej "stajni stron" jak je nazywam (ponad 60 stron) żeby moi użytkownicy mogli się czasem też rozerwać a nie stroną mogącą istnieć samodzielnie niestety.

Właśnie jestem na etapie implementacji programu partnerskiego Portalu Puszyste.eu gdzie będzie można po rejestracji dostać własnego refa i pobrać banery reklamowe które będą rozliczane za każde UU wejście zakończone rejestracją ze strony partnera (bazującego na starszej wersji Post Affiliate Pro)